
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
preCednicxe, sretan vam rod jen' dan.
SRECAN TI RODJENDAN, LEGENDO!
http://media1.s-nbcnews.com/i/newscms/2014_19/425336/140507-jordan-0419_9c7ff3cf5b7db48241b72793c341e64a.jpg
Gospodinu je rodjendan!
http://i1325.photobucket.com/albums/u634/mixplixx13/ff1ccf593d4160105ca9ce7680bfd379_zps87f77a23.jpg
ko mu jebe mater
Jes' grobar ali je igračina, srećan mu rođendan
http://www.dodaj.rs/f/O/1x/38SMrMig/milenko-tepic.jpg
Elem da ne bi spemovao temu moj je 2. novembra
Ok
ко је ова металика смрдљива и зашто би икога болео курац за његов рођендан
Zato sto je gospodin mnogo doprineo teskom metalu.
ne serite, dobar je žirko hrastić
nego da ne spemujem temu meni je 25. oktobra
Srbendo, upisano. ;)
Kobe braTe
jos toliko da dozivis kolega! :*
Srecan mu rodjendan!
http://1.bp.blogspot.com/-Nr36D944_G8/VLrRmI2rCVI/AAAAAAAAeAw/zKCWsrA2btM/s1600/steve-harris-bass-fender-iron-maiden.jpg
Metalika raspala. A ne znaš da je Ratku Mladić bio rođendan juče?
2015. godina a i dalje postoje metalike u Srbiji. Tukao bih vas dok ne prestanete da dišete.
Kvebek, vidiš kako može. Pozdrav prijatelju dragi
Kvalitet. Traje. Ne glumi huligana.
Boxer ;)
Mada ne pratim ja ko je kada rodjen. Ako mi se zadesi da saznam bas taj dan, to je to.
Neki ljudi baš rešili da stave katanac na kurac dok su živi. I da sramote ćaleta i kevu pred familijom i prijateljima.
Pa ti skini katanac...
Skapirao sam jos u srednjoj da su metalike najruzniji likovi koji su skapirali da jedino na tu foru mogu da dodju do picke zenskih metalika takodje ruznih mada se provuce po neka dobra picka. Retko.