Prijava

Дошао сам на идеју која би била , чини ми се , веома лака за остваривање. Било би лепо да на профилима сви имамо посебно написано испод оне попуарности коју сад имамо , посебно популарност дефиниција и посебно популарност постера.

Наравно , ово би било добро за остварити тек кад Каизен врати број дефиниција и популарност по старом. Не би било лоше и убацити поред броја популарности и просек по дефиницији као и просек по постеру.

But, what's the point? :)

Mislim da je sada kasno za to. Na ovo je trebalo da se misli ranije. Sada, kad je bal nek je maskembal.

"Било би лепо да на профилима сви имамо посебно написано испод оне попуарности коју сад имамо , посебно популарност дефиниција и посебно популарност постера."

bilo bi lepo

"Не би било лоше и убацити поред броја популарности и просек по дефиницији као и просек по постеру."

ovo mozda i nije bas najbolja ideja... mislio sam i ja da je dobra kad sam bio nov. prosek jeste dobro merilo, ali ne i najbolje, iz puno razloga koje me mrzi da objasnjavam

Ne slazem se za odvajanje popularnosti.
Slazem se za prosek.

prosek je losa ideja, zao sto nije fer prema starijim autorima.
tada je bilo manje ljudi na sajtu pa je i prosek bio manji, iako su definicije bile isto dobre kao i sad.

jedno vreme sam bio za to... cinilo se kao dobra ideja, cak i da se racuna ono preosek x popularnost, sto bi me bacilo pri vrh liste, (kad kajzen skloni one definicije kojima sam oplemenjivao groblje, gde im je i mesto - na groblje), ali ukapirao sam da ne bi uopste bilo ok prema autorima iz 2007 npr.

eto objasnjenja o toj temi. raspravljano je dosta o tome, manite se.

Ja mislim da je veoma bitno ko je popularniji. Mislim kad bude neko od vas konkurisao za poso moze im rec ja sam celt i bolji sam od luzera83. Mislim da se masu ljudi na sajtu bavi djecijim stvarima. Ima dosta sujetnih ljudi. Sta vas briga za popularnost. Ako mislite da vrijedi vase pisanje onda ga unovcite. Ima nacina.