Prijava

Sta mislite da se napravi neko glasanje za najboljeg moderatora. Da se uzima u obzir broj po nama pravilno i nepravilno obrisanih definicija, izbor omiljenih definicija moderatora itd

INtersantno je da član koji je ovde 4 dana napravi ovakvu temu. Čiji si ti duplak sinko? Ajde reci, neće ništa da boli :D

Ja sam duplak bakala m pandi jer sam bio banovan. Al svejedno sam na vukajliji 10ak dana. Je li to neki problem?

Pa ono...u suštini nije problem. Ali, trebalo je da ne praviš drugi nalog dok ti stari ne bude odbanovan. To je već prekršaj. U globalu, nije zabranjeno imati više naloga, ali nema glasanja za sebe.

Sto se lozite svi na to glasanje?

Ne ložimo se, glasamo za ono što nam se sviđa, kao i za ono što što nam se ne sviđa. Pozitivno i negativno.

Šta je to modArator ?

Čoveče, ja nisam ni video naslov teme. Koji sam bolid. Lock. Kakav crni najbolji moderator. Svi smo najgori.

@black hole,
cekaj sad jel se tolerisu dupli il se ne tolerisu?
sos je vamo, banovani su mi dupli nalozi koji su pravljeni i pre i posle moga banovanja
ne pravim ih da bih hejtovo i lajkovo, kao moderator to mozes lako da proveris
eto, danas me je mali prst banovo i obrisao mi 3 najbolje definicije....to je po onom zakoniku koji je surovi okacio na forum, mozda sam prvi kome je to ucinjeno mozda nisam jebem li ga...al se nisam vracao da trazim pravdu nego da cetujem sa par ljudi koje nemam na skypea budni su do 6 ujutru....

odsluzicu ja svoje dane banovan, nije frka, jesam jeo sam govna! vredjao sam malog prsta i zasluzio taj ban...i nije mi zao...

ono sto me zanima po kom pravilniku se ovde ljudi banuju da bih mogao da se prilagodim?
meni se svidja onaj zakom od Surovog, ali dajte onda da bude tako do kraja, nemojte praviti izuzetke

Tolerišu se regularni dupli, koji ne glasaju za sebe i budu na stend baju kad je original nalog banovan. Eto, iskuliraj dok ti ne odbanuju ovaj regularni i to je to.

Banuje se po...jebi me ako znam. Ne znam kakav je ičiji zakon, ako mi veruješ :). Možda će još neko da odgovori.

Sos, dupli ti je banovan jer su se ljudi zalili da si im upadao u pvt poruke. Posto nema "hakovanje pvt-ova" kao razlog za banovanje stavio sam "dupli nalog".

kako hakovanje daj molim te...pitaj kaizena nek ti on objasni, pa sve da sam mod ne mogu da citam tudje...a jesi ti to video ili verujes ljudima?

os da ti napravim banovanje s drugim razlogom? :)
al da mi vratis definicije!

Ljudi, aman! Prestanite da otvarate kretenske teme!

vidi se odlichno!!!koga zanima,poslachu mu mail,ovo je stvarno preterano,bavljenje tako niskim stvarima

Каква превара...

@Gamby, right click, view image, ctrl i + dok ti se ne razbistri