Prijava

Bilo bi kul da malo pomognemo sajtu da zaradi neku siću tako što ćemo kliktati na one gugl oglase koji se vide kad smo izlogovani.

Svaki dan po par minuta kliktanja na te linkove na veliki broj ljudi može pomoći sajtu da se razvija. To je česta praksa ljudi kojima je stalo do nekog sajta na internetu.

šta mislite?

Kliknuću kad zalužiš.

Ja sam klikto svaki dan po 17 puta na oNaj baner, dok nisam posto moderator :D

@majav: ništa se tu meni ne klikće.
@portikla: tako bre, i ja kliknem tu i tamo, da ne bude posle nema sajta ceo dan :D

Може , ал' да знамо колко вам иде кинта прво! :)

Ја хоћу мој део , нећета да ме преварите!

aj dajte odma' i broj racuna na koji da uplatimo. mislim, da ne moram vise dana da klikcem. ovako lepo uplatnica, u postu i kraj price. :)

ja bih da ima uplatio. kad može vikipedija što ne bi mogla vukajlija. 100 dinara - 100 dinara :D

Dobro, 'ajde i "kliktač/klikatačica dana" da se uvede. Može????????????

Šalim se Surovi, šta se kočiš?! Proći će...

ma ja ulazem samo u karike. ima nekih lepih cica. malo, neobrazovanih, ali lepih. za koga su, i dobre su.

:)) nikad ne prođe!

Vidiš, već se kikoćeš....

ma moze, nije problem :)

Mani me kliktanja! Poklanjam moj brendovani "compaq" sa 120 giga harda za server, samo da ne klikćem na karike i cecine slike :)

Šalu na stranu, ajde, ako se setim, kliktaću. A predlog za komp i dalje ostaje, jer znam da je ta mašina odlična za to (PS; Intel inside)

Edit: Odo da kliknem koji put.

Samo, ja nikada nisam izlogovan. :)

Ja sam se izlogovao i odradio svoje :) Sad odo da napišem neku glupu definiciju. Očekujem za uzvrat da mi je ne obrišete, ma koliko glupa bila :)

Da čukamo i na Karike?

Kliktacu.Al' ima problem..retko sam izlogovan :))