Prijava

Pvt je jos uvek poprilicno neuredjen. Onomad procitah negde da pvt postova na forumu ima mnogo vise od normalnih postova, tako da mislim da je ovaj deo foruma poprilicno zapostavljen, iako ga dosta ljudi koristi, i to puno.

Ne bi bilo lose da se napravi neko sortiranje po privatnim porukama (nesto kao pod podforum) po clanovima sa kojim su, za pocetak.

Vaj Vaj?U pravu je..

baj d vej. Primetio sam opasan bag tipa:
Naslov poruke.Cesto pise da je zauzet.Predpostavljam da se racuna po celoj vuki.Ako je neko pvt temu na celom sajtu nazvao tako kao ti onda ne moze.To je malo glupo.Mada odavno mi se pvt sistem cini cudan.Nisu poruke-nego kao teme na forumu.Ne znam.Moje misljenje.

Slazem se, bas je malo onako bezveze... Bolje da nema veze sa forumom, da mogu da se brisu sve privatne poruke, da primis nekakvu vrstu notifikacije kad primis novu poruku, bar u uglu da pise broj neprocitanih poruka ili nesto slicno...

Pozdrav

Kao na svim drugim forumima i sajtovima.

Trebalo bi da se razlikuje od drugih, da bude jedinstveno, ali na bolji nacin, a ne ovako ;d

pa sto se mene tice.Bolje da se i ne razlikuje uopste nego ovako.

E što jest', jest'...

jeste. PVT je značajan segment sajta a zapostavljen je. jedan od prioriteta za ovu godinu je njegovo unapređivanje.

Ma, samo uvedi brisanje poruka, da ne kažem pražnjenje PVT sandučeta i biće dovoljno :))

verovatno je na trodonima kad sedne za komp..