Prijava

Uživam jogu. Kod kuće. & pilates. To su mi dve omiljene stvari za relaksaciju.

Пре три - три и по године смо се ја и ортак с факса дружили с неким будистима (Карма Кађу школа тибетанског будизма) који се тиме интензивно баве. Океј је све то, али се данас трансформисало у неки тренд, па гомила позера као иде на јогу, јер је то тако ин и урбано. Не може свако тиме да се бави. Пре свега, потребно је јако пуно времена да се тело раздрнда како би се ослободили сви енергетски канали и како би јога могла правилно да се практикује. А да би ти то време било доступно, мораш да будеш беспосличар или мамин син који ништа не ради, а издржавају га. Кад сам једног лика од тих будиста питао колико дневно медитира, рекао је: ''Од 10-12 сати плус вежбе, плус најмање 6 сати читање.''

Но, небитно. Да би се практиковала јога, тело мора да буде здраво и цакум-пакум, значи уз адекватне вежбе и физичке активности, уз адекватну исхрану, значи без прескакања доручка и вечере, за ручак - конкретна храна, а не сладолед итд. :P

Ja praktikujem kigong koji sam naucio na treninzima wing chuna. Manje-vise slicna stvar.

Meh... ja sam to mogao i bez joge :)

Zar ti nisam to pokazao da mogu??? O_o

Nesto manje od 10 sekundi :D
I sad ces ti: a ovo? A ovo? A jel mozes ovo?...
MOGU, DOSTA VISE S TIM! ;)

Ajde ovako: dzabe ja tebi pricam ovde sta mogu, a sta ne mogu da uradim. Zasto se mi ne bi dogovorili da se nadjemo jednom, pa da ti pokazem sta sve mogu sa svojim telom da uradim? ;)

Ohoho, ti bi da mi zakažemo showdown, je li? Bring it on!!

U jogi uglavnom uživa instruktor.

aha. prorade mu "energetski kanali"