Informacije o obrisanim definicijama i posterima više ne postoje. Razlog je vidljiv na groblju

  1. Ne brisemo mi definicije zato sto nam se ne dopadaju tvoji stavovi vec zato sto nam se ne dopada nacin na koji ih iznosis. Greska je misliti da smo mi demokrate, liberali ili sta god. Mi smo prvenstveno zajebanti ovde. Probaj da shvatis ovako - ako se ja zezam sto mi je jedna noga kraca od druge - niko se nece uvrediti zbog toga, jer se radi o mojim nogama, ali ako uzmem tebe da zezam za istu stvar - to bi bilo nisko a pored toga i podlo.

    Isto je tako i sa Srbima i Hrvatima. Razlika izmedju Radoja Domanovica i tog nekog Tompsona je ogromna. Jedan je bio satiricar, drugi debil i sovinista.

  2. Zašto je obrisan moj poster "Air Freshener" ?
    Smatram da nije bilo ništa uvredljivo na njemu niti je bio reklama za drugi sajt.

    I dalje nema odgovora !? Pročitao sam pravilo ali ja stvarno ne mogu da čekam 48 h, izgleda da ovde niko nikog ne jebe...

  3. Taj poster sam ja obrisao zato sto tekst nije govorio nista sto se vec ne vidi na slici. Slika je ok, zanimljivo je to, ali ta slika se vrti na netu vec duze vreme. Znam, imao je dosta glasova za ali poster bi trebalo da bude nesto drugo, nesto kreativnije.

    Na primer:
    http://vukajlija.com/posteri/drugarice-uciteljice-3019.jpg?1265426536
    tekst koji ne objasnjava sliku na ocigledan nacin, za ovo je potrebno apstraktno misljenje

    Suprotan primer bi bilo ovo:
    http://vukajlija.com/posteri/koji-lik-9279.jpg?1272984100
    kul je slika ali komentar nista ne govori. Da pise i "pazi ovog sta je obukao" bilo bi isto.

    I ipak je drugi bolje ocenjen nego prvi jer je, svakako, slika smesnija. Ali nije poenta ko ce naci smesniju sliku na internetu vec ko ce napisati bolji komentar.

  4. Pa to mi recite nemojte samo da obrišete bez komentara ! :)

  5. zasto ste mi obrisali `Nedefinirajuca definicija`, kako nema smisla???

  6. nema smisla definisati, jer je više kao poruka članovima, a kao takva, veruj mi, u toj formi, ne postiže ništa.

  7. Po meni ima smisla, a definicija kao definicija valja da nosi i neku poruku, al dobro, ne zoves se ti djaba Surovi :).

  8. molim za objasnjenje sto nema smisal, da je napisano vredjanje, pa i da razumem
    http://vukajlija.com/nema-trojka-za-kraj/156645

    p.s. proslo je 48 sati..

  9. Па, има ли смисла?

  10. ja mislim da ima, a i dobila je 50+..
    ako treba objasnjenja malo, postoji pravilo u basketu 3na3 da nema trojka za kraj, tako da sam na to aludirao.

  11. Па, нема смисла. То што има толике поене не значи да је квалитетна, него да су људи још увек под утиском, па си нахватао поене на еуфорију. Шта мислиш, зашто ових дана побеђују дефиниције о Првом мају? Зато што су људи под утиском. Да су постављене у децембру, ђавола би победиле. И мени је драго што је Кецман убацио тројку, али је тај мотив за само пар дана постао толико исфуран, пошто је изашло једно 100 дефиниција о томе, да су људи и бога сморили. Мислим да је чак била и слична дефиниција твојој. Тачније, убеђен сам. Друго, нисам ти је ја обрисао, тако да, ето - више од једне особе мисли да треба да се брише.

  12. Hoće li neko da obriše moju definiciju???? Stvarno nema smisla...

  13. šta je sa posterom DJurdjevdan zašto je obrisan

  14. pitao sam zašto a nisam baš razumio šta si mi kazao

  15. Slika te manekenke ispod koje je pisalo "djurdjevdan - a ja nisam sa onom koju volim". Nekvalitetno. Osim ako se nije desilo nesto zbog cega bi to imalo neki smisao a meni je promaklo jer ne pratim sta se desava u svetu poznatih.

  16. Ša, bre, brate, 29,06 prosečna popularnost, sinoć je bilo 30 zarez nešto na isti broj poena?

    Da l je bag il se promenilo nešto u računu?

    P.S. Ja ovde ganjam samo popularnost, objaviću i najveće sranje kako bih dobio pluseve.

    Poz.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.