Informacije o obrisanim definicijama i posterima više ne postoje. Razlog je vidljiv na groblju

  1. imao je mislim preko 20 +
    svašta.

  2. Шта је 20+? Сића.
    Ја сам себи обрисао неке постере са 100+
    И пар дефиниција са 150+, а то је много теже прикупити.

  3. molim za objasnjenje sto nema smisal, da je napisano vredjanje, pa i da razumem
    http://vukajlija.com/nema-trojka-za-kraj/156645

  4. Ovo je nekada davno bio vrlo zanimljiv sajt, dok niste poceli da brisete sve i svasta. Sad je samo jos jedno mjesto za svadjanje, oko obrisanih postova. over and out for good (to znaci da me nikad vise nema) molim vas da me obrisete kao sto ste obrisali moju definiciju da ne bih pao u iskusenje da se vratim (ipak je ovo bilo kul mjesto, mozda me uhvati nostalgija)

  5. Zašto je izbrisana moja def izgovori za pad na ispitu?

  6. Kako je uvijek neko tu kad treba brisat a kad treba odgovorit na pitanje nema vas? Zatvorite temu ako necete odgovarat na pitanja. Ostavite kaladont i boli vas uvo.

  7. Bolje pogledaj svoje definicije, pa onda postavi pitanje.

  8. Pogledo sam. Jedna te ista def je jednom obrisana drugi put ostavljena. Ako nema smisla (objašnjenje) onda nema ni prvi ni drugi put. A komentar da nije definicija je ispravniji od razloga koje je navedeno na groblju

  9. Ama, čoveče, za minut si objavio 3 puta istu definiciju, pa sam obrisao dve i stavio taj razlog. A inače i nije definicija.

  10. Imam ja jedno pitanje. Iako piše da imam 15 postera, imam ih samo 13, a i primetila sam da mi fale neki koje sam uradila još pre mesec i više dana, pa mi je čudno što bi neko to tek sad brisao... ?

    * Sad sam primetila da ne mogu da vidim prvi poster ni na jednoj stranici postera na sajtu, na tom mestu samo stoji veliki prazan prostor, ne znam što, možda je do sajta, a možda i do mog kompa... Sve u svemu, tu su onda ti što sam mislila da su obrisani...

  11. Zašto je obrisan moj poster "Air Freshener" ?
    Smatram da nije bilo ništa uvredljivo na njemu niti je bio reklama za drugi sajt.

  12. Ne moze se videti prvi poster ni na jednoj stranici. Ajmo neka reakcija!

  13. Dobro je, bar nije u pitanju moj komp! :)

  14. http://vukajlija.com/hrvati/157919

    Знам да ово није политички сајт али се у последње време много тога толерисало и сви схватамо да ово више није само речник сленга што показује и изглед и садржај сајта данас. Сматрам да су ми већ неколико пута без разлога обрисане дефиниције само зато што су имали неку дозу провокативности у себи, а видим да су такве тј. горе ствари дозвољаване одређеним модераторима. Не тражим неку правду јер се нисам бунио ни кад су ми скидали деф. дана и много пута сам искулирао али сада сматрам да су ми нарушена права да напишем шта желим иако је то скоро увек у складу са правилима сајта, то је уједно главни разлог што сам овде али то није могуће ако ми све што напишем обришете. Зато сада тражим да ми вратите дотичну деф. јер је она обрисана као "неквалитетна", а верујем да има неквалитетнијих па нека ми смањи просек, мени не смета, тако да то није проблем. Ако већ не може, немојте само да лупате неке дебилне разлоге, типа ово пиши на блог или увредљиво је за неког, сви смо већ провалили да су модератори демократе и либерали и да се људи другачијег опредељења не смеју слободно изразити на сајту. Међутим, наћићу већ начин, само ме занима да ли може да се врати одмах.

  15. Definicija je samo jedna generalizacija i kolektivizacija što ovom sajtu nikako nije potrebno. Totalni je nonsens sve spakovati pod jedno drvo i reći da su svi Hrvati/Srbi/ko god treći loši/dobri/kakvi god. Usput, napisao si da je novi predsednik debil, što je samo po sebi vređanje, kakav god on bio.
    Ne može da se vrati, ni odmah ni bilo kad.

  16. Нисам генерализовао, чак сам и рекао ко је шта радио мада је небитно, нисам ни очекивао да ћеш схватити. Увредио сам председника? Хах знао сам да ће бити неки глуп разлог, могао си нешто боље да смислиш али нема везе изборићу се са тим...

  17. Drago mi je što ne mogu da shvatim. Najiskrenije.

  18. Битно је да можеш да схватиш кад Џими напише да требамо да се ослободимо беде. Толико.

  19. Самхаине, сада овде нема правде, помири се с тим да ћеш морати мало да се стрпиш док истераш правду.
    ___________________________________________________________________________
    Ајде, да не тролујемо више.

  20. Pravdu tražite na kioscima. I ovde nema nikakvog isteravanja bilo čega. I da, hajde da ne trolujemo više.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.