Prijava

Promašio sam mišem, i slučajno je ispalo kao "nema smisla". Hteo sam nekvalitetno. Sorry sad.

Nema potrebe da mi se izvinjavas,samo me zanima da li ja treba da pisem moderatorima definicije da njima budu zanimljive ili i svim ostalim ljudima?

Hm, to nije tebi bilo upućeno već autorki majav, il sam se ja nešto istripovao da sam video njen post.

Dobro osim sto si izazvao divljenje nisi mi dao odgovor?

Jel se moze znati razlog zasto su mi poslednja dva postera obrisana?

Meni nema smisla, ako neki drugi mod misli da ima, onda nek vrati, nemam ništa protiv, moguće da sam pogrešio u proceni.

Отац, мислим да је подједнако незанимљива и другим члановима. А модови су ту као најмеродавнији да то процене.

Антилајкер, да ли мислиш да неко има такво памћење да памти и постере који су обрисани, а и ауторе који су их поставили? :)

Ovo su subjektivni odgovori, rezultat je bio 10 : 4.Ja samo trazim odgovor koji bi u sebi sadrzao neki racinalniji razlog,u suprotnom nema smisla pisati definicije...

pa nisam ni ocekivao da pamtite ali bi bio red bar da negde napisete razloge!

da li mogu saznati ko mi je obrisao poster sa slikom utakmice Xenija - Kapisoda, posto mi nije jasan razlog za brisanje, nikog nisam uvredio....

Sada sam dobio najadekvatniji odgovor.Hvala

Антилајкер, како тачно мислиш да ти неко каже разлоге, кад не зна о којим постерима се ради? Да гледа у боб? :)))

За брисање постера важе слична правила као и за дефиниције, само још оштрија, а посебно оштра ових дана када је на делу велико чишћење постера.

lbj23, bio danas isti takav poster.

oke, nisam video :P a jel bio xenija i toshe na fb? xD da znam dal da stavljam :D

jos jednom hvala

i da cujem ko mi je obrisao poster sa haskijem juce i milancetom

Ala smo vickasti od sabajle!

Voleo bih da mi neko odgovori na moja pitanja. S druge strane ćutanje (Čast izuzetku - Mali prst), je odgovor na jedno od mojih pitanja. Izgleda da poster može da obriše bilo ko od moderatora i bez ikakvog osnova, i kontrole, o bahtanju sa objašnjenjem autoru da i ne govorim...