Informacije o obrisanim definicijama i posterima više ne postoje. Razlog je vidljiv na groblju

  1. Dobro, kako god. Jebe mi se sa cmizdrim nad defkom, iako mi je malo bezveze jer ne delim tvoje mišljenje, al' ajde...

    Ako misliš da je baš za groblje, neka ostane. Ionako se ja tu ništa ne pitam.

  2. veruj mi, stvarno jeste. jebeš definiciju...

  3. p.s
    Ja sam ti obrisao definiciju.

  4. ok u redu... ne znam kako je to prezvakano, ali ajde... nisam video da je neko napisao slicno. nadam se da si slusao samo sebe kad si brisao, a ne jednu picketinu koja ne treba da bude moderator...

  5. u svakom slucaju prenesi picki moje pozdrave... :)

  6. Na koga god mislio, svestan si da je zabranjeno vređanje članova (moderatora). Neukusno je da tako javno pljuješ nekog. Ako spomeneš ime, bićeš banovan, a to znaš i sam.

    Opusti se malo...

  7. u svakom slucaju, aj rasvetli ko je picka :)

  8. ajde, budi frajer do kraja.

  9. Korleone ja sam vec psovao i pominjao oko pet puta to ime/imena, imao sam dobar razlog za to. medjutim niko me nije banovao. trazio sam da me banuju i nisu to uradili. naci prekrsili su i to pravilo a to je samo dokazalo neku moju sumnju kako ovde funkcionisu oderedjene stvari. naravno glupo je ovako da ti objasnjavam, al eto verujem da znam sta se desava...

    ako ti mozes slobodno me banuj.

  10. necu da rasvetljujem taj koji je radio ono zbog cega sam ga ispljuvao je kasnije izbrisao moje psovke upucene njemu a nije me ni banovao. ali svi ste vi drugari i sve je ovo zajebancija, i ja sam previse ozbiljan i tako to,... nema razgovora sa vama. teski ljudi...

  11. aha... oces da budes banovan?

    nisam hteo, zao mi te bilo. rekoh ti da ne banujem manje od 7 dana. tebe cu rado i par meseci ako te tolko svrbi.

  12. Срамота , стварно срамота шта овде људи дозвољавају себи...

    Бај д веј , чисто да поставим питање , где је данашња деф. дана?

  13. ZAO TI JE MENE? xDDDD Sto se ljutis ko neka zenica? :)

  14. Peki, jel to tvoja definicija bila slučajno?

  15. Ма јок , интересује ме да није она блекова што је овећао да ће да је обрише :)

  16. Patofnjar, banujem te do sutra. Iskuliraj. Ako te celt banuje, stvarno će biti mesec dana.

  17. Пеки д бој sto se ti mesas dezurna cmaruljo?

  18. ok! fala ti korelone care! ti znas da sam u pravu!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.