Prijava

Šta nije jasno u reči "obrisano"? :) Jebote, ne trebaju nam dva paralelna sajta.

Ovde će se pojaviti katanac brže nego što misliš. :))

Pa, ako može da se glasa i komentariše za mrtve definicije, koja je onda razlika između groblja i "negroblja"?

Mislio sam na to da posto obrisane definicije i dalje stoje na sajtu, da se mogu samo malo bolje organizovati. Nekog mozda zanima šta je sve obrisano, iako ima plagijata, fora i fazona, glupih definicija i tekstova koji nisu definicije za vukajliju, ali su zanimljivi. Mislim, kada vec postoji groblje koje zauzima toliko resursa, zašto i ono ne bi bilo koliko-toliko funkcionalno.

Zaista, ali zaista nepotrebno. Jedna reč - obrisano. Get it? :)

ok, samo sam hteo da budem od koristi. malo sam perfekcionista, pa volim sve da bude savrseno. pozz :-)

(obrisao sam prvi post misleci da cu obrisati i temu)Groblje bi po meni trebalo da bude arhiva a ne kanta za otpatke bez reda i pravila. Mislim da bi trebalo groblje malo bolje organizovati, po meni bi groblje trebalo da bude isto kao Vukajlija, samo što bi bilo u njenoj pozadini, kao podsajt sa barem mogucnoscu pretrage po clanovima (to mi nekako deluje najkorisnije), i jos neke funkcije tipa ostavljanja komentara, glasanja isl. Omoguciti npr. clanovima da preko svog profila pristupe i svojim definicijama na groblju, cisto da znaju da su njihove koliko god lose bile. Sajt je super, bas sam se navuko, ali mi ovo mnogo smeta, a verujem da se i drugi ne bi mnogo bunili. Ovo je samo dobronameran predlog, a vi postupite u skladu sa vasim mogucnostima, željama, ciljevima i principima. Hvala unapred