Prijava

Helsing - nije.
Pomoć: rimuje se sa "moj" XD

Znaci zavrsava se na rac

Pa po psetu i Šabanu bi se možda i tako završio, to je ta neka škola rime.

Pomoć: trenutno radi sa Stoyom.

Pa vise se rimuje beli i delim jer je to m necujno nego ovo tvoje haha a ona prva ne znam uopste o cemu pricas ali druze ako se poredis sa sabanom stvarno necu dalje da se raspravljam

Pomoć: bio producent nedavno za Brenu. Suv, ima repove i zlatan zub. Solidno piči armuniku, nije sad baš Aca Čergar ili Kemiš, ali je dobar šreder i ima čist stil.

ubio si i ovu temu čevu

Tačan odgovor: Srki Boy.

Izmislili su deathpunk, njihovo ime je?

Jel trik pitanje?

Nije. Evo sad guglam who invented deathpunk, i izbaca mi Daft punk, punk rock i deathrock. U pitanju je Turbonegro :)

Haha, evo sad čitam o njima, norveški rok bend...
Ti si ih pre stalno linkovao, sad se sećam, a ja ni jednom nisam hteo da pustim da vidim šta je, jer sam mislio da je to neki crnogorski parodija-bend, tipa Vatrogasci, ustvari mislio sam da je neka fuzija "smešnog" repa tipa Bad Copy i recimo Hladnog piva :-D
"Assumption is the mother of all fuck-ups".

Mijenjao im se stil svakih par albuma, ali jedan od njihovih albuma prozvali deathpunkom, i nijedan drugi naziv ga bolje ne opisuje. A bruka koliko su nepoznati, Slash iz Guns n rosesa je imao par dobrih solaža i rifova, ali Euroboy ih dijeli kao konfete, ne samo u tom.nego i u par drugih bendova.
Mada jeste trik pitanje kad malo razmislim :)

Evo sad guglam who invented deathpunk, i izbaca mi Daft punk, punk rock i deathrock. U pitanju je Turbonegro :)

sve vise stvari gugl ovako izbacuje

Začudilo me zašto mi ne pokazuje opciju 'showing results for Daft Punk, search instead for deathpunk'.

Bojim se da se internet mijenja, za mnoge je nezamisliv dio života a dosta smo ga (po njima) koristili kako mi hoćemo, sad ima da gledamo samo ono šta oni hoće. Istekao free trial, još malo ćemo na reklame da drkamo :) zato i one naizgled smiješne regulative da se u EU banuju mimovi a u Americi da ti operater smanji brzinu ili naplaćuje pristup sajtovima.

Ne znam, možda je do nečeg drugog, meni sve normalno izbacuje...

http://i68.tinypic.com/1zguj2a.jpg
http://i63.tinypic.com/2vinxo3.jpg

koji poznati engleski muzičar i producent je komponovao uvodnu melodiju za windows 95?