Ко последњи победник 39

  1. a gde ste to citali za tu mafiju gospodine predrazinjo, pa da procitam i ja, kupuje moj muz novine,...

  2. U stvari, gospodjo oivaj, to nisam čitao, nego mi se nakako više javilo.. kao predskazanje :)

  3. oce to, eto mom muzu se javilo da ce x na partizan, a ono dranje 20 razlike, kaze mi on ja ne pratim...:)

  4. Можда је био х у хендикепу, али да вас не увлачим безвезе у ту причу сад, ваш муж ће сигурно знати о чему причам :)

  5. ma u pravu ste, da su dobili bilo bi za pricu, ovako i nije tema, kaze ima tu neki lesas on navija za partizan, dal ce se javiti...:))

  6. bilo bi mu bolje da se ne javi :D

  7. ola lilisita :D
    kako ti je proslo slavlje prduljo matora? :D

  8. nako....secam ga se :(
    slavice se jos :D

  9. ako ako :D

    Dolazim u bg oko 10-11 aprila :D tako da racunaj na jos jedan blek aut :D

  10. leela happy birthday sa zakasnjenjem :)) sve naj, naj, naj... :)

  11. Домина, таман долазиш за мој рођендан :)))
    +++

    оивај, лесас сигурно плаче сад, неће се појављивати :)

  12. I meni je u to vreme rodjendan :D tacnije 13. :DDD

  13. Види се ован одмах... рогови увек спремни :)))

  14. jeeee oboje zaokruzujemo ove godine :D hahahahahaha

  15. Да, само сам ја за 1/3 у предности (или у заостатку?) :)))

  16. pojma nemam.. nije ni bitno :D bitno je samo da mi sad umesto jednog piva dodjes 15 :D

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.