Ко последњи победник 39

  1. Dama sa kamelijama :)))

  2. Predraže, vragolanu!
    Video sam samo "Her Flik" izvođenje penala (OPET), a ne i zašto je dosuđen kao ni druga dva gola, i navodni majageri (kako mi je opisao kolega grobar) Stamenkovića.
    EDIT: Dama sa "dojavama" ;-))))

  3. Primio loptu rukom Kadu, i lik ga faulirao.. jeste bio penal, ali jeste bila i ruka :(

    Stameni prvi stigo do lopte, nabio ga butkicom i dupetom kako su meni objasnili, nije bilo kopačkom u facu i te fore.
    Drugi gol, Lazović, školski, glavom, ko Pančev :)
    Igra - tuga, navijanje - odlično :)))
    Iz prve ruke :)

  4. gospodo vidim prica se o fudbalu, kosarci i ostalim sportovima-karate, majageri- pa ja odoh, a i ceka me suprug...:))

    Laku noc...:)

    P.S.

    lesas, bilo para ali onih od juce, danas bunar...

  5. Znači i Kadu malo "pridržao" ;-)))))
    Čestitke za navijanje, od bivšeg navijača iz fotelje (juče ni to, bio na stonom tenisu na Banjici u vreme odigravanja tekme)!

  6. jebiga...kloni se kladze...pozdrav...:)

  7. Auuu, RD, opasno si se bacio na sport... posle kažu penzioner... eeee, ljudi, gde će vam duša? :)))

  8. Poz
    Čim se ne priča o "Košutnjaku", damam je dosadno :-)))))))))))

  9. To mu nekako i dodje logično :))

  10. U vezi sa pojačanim intenzitetom rekreacije - malo sam smršao pa se qrčim :-))))

  11. ljudi, budite mi pozdravljeni, dama me ceka...

    P.S. Pobedicu ujutru i za vas!

  12. Teško da je opravdanije moglo da bude :)

  13. Moja draga, pajki :-)))

  14. Moram da priznam da mi baš čudno da te vidim ovako kasno na Vuki :))

  15. Poter'o matorce na spavanje, pa mi slobodan komp :-)))))))))

  16. Al isto mi tako čudno nekad kad te ujutru nema :)

  17. Bio bih licemeran kad bih se i ja žalio na količinu posla :-)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.