Ко последњи победник 39

  1. A da bre lisac pobedio,čestitam,da častiš!

  2. hvala, hvala...

    Dio, super je poster...:)

  3. Ja nikako da pobedim jebo me pas :))

  4. Bilo je tesno sinoc...za malo ledeni da pobedi...

  5. aha...i sada vise i nemam zelju da pobedim...ispunio sam zelju i dosta je...neka pobedjuju malo drugi...

  6. Odoh da se drkam sa hirurgijom.. Aj u zdravlje.

  7. odoh i ja da probam da definisem nesto...pozdrav...:)

  8. Ako, ako... proba se ne plaća :)

  9. E oće ga vala ovako proslaviti :))

  10. ne bih se iznenadila :D

  11. Ništa nas ne sme iznenaditi :)))

  12. hvaaaaaaaaalaaaaaaaaaa
    tek sam se probudila...radim na tome :D

  13. Radiš na kome? :-)))))))))))

    Srećan rođendan!

  14. Немој тамо на теми да се много захваљујеш, него свима по парче торте :)))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.