Ко последњи победник 39

  1. ipak je 3, nije ni 2 ni 4 , to meni komp sam promenio...

  2. Nema 'leba od modova.

  3. Ali to dalje implicira da je pomenuti omastio brk davno pre ekonomske krize

  4. Zeko davaj pi...letinu :D

  5. pa dok se ispeče, eno ti je, vrela:))

  6. imas uskrsnjih jaja na prodaju zeche

  7. Volim ja kad je topla.kad se oladi,bude žilava,nož da istupiš na nju :D

  8. celt imala, imao poslednju aktivnost pre sat vremena, i ona od modova jos i blizu, ovi drugi po tri, pet, sati, deset dana....

    spavaju ko svi ludaci a ne kao mi normalni...:))

  9. alo,bre ljudi,sta se lozite,niko ne spava,nego ljudi imaju zivote,izlaze subota vece,ovo ono...A ne ko mi sto imamo afterlife ovde,umesto afterhoura u gradu...

  10. Ima piletine,pusti jaja!

  11. šta fali životu na vukajliji?
    meni je ovde mnogo dobro:)

  12. bla bla truć truć

  13. ko bre izlazi, gde bre modovi izlaze....

    bre klubovi penzionera zatvoreni...

    oce me banuju za ovo...

  14. Buraz mi je otišao u provod,verovatno ću morati da idem sa pištoljem da ga izvlačim iz neke šorke

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.