Ко последњи победник 39

  1. bio sam samo u jednoj sekti....Gde smo se klanjali svetom dankanu,i tu cu ostati do kraja zivota ;)Bez sale,planiramo put na Goodison,jedan ortak ide za metar dana,a mi kad dobijemo papire

  2. U redu,javi mi kad stigneš tamo

  3. imam i ja sektu:)))
    samo puno bre piju u moju sektu:)

  4. piju i kod nas u sekti....i to svi dete im jebem,ja ponajmanje jos...

  5. I jedu piletinu,to ne valja

  6. Da vruća piletina,pa još na prazan stomak,lele

  7. ko ne valja?Znas nekog ko valja(dugouzlazni akcenat)

  8. Sine ti ništa ne valjaš!
    -Valjam kevo,valjam...

  9. deco, ajte bre na spavanjac:p

  10. dece ovde nema...samo mi overaged

  11. ja sam samo jedan od...sinova bluuuudniiiihhh

  12. prccccccccccccc

  13. Motorbreath it's hooooow i live my life....

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.