Prijava

Nesto sto ste kao mali uradili nekada davno i nikom niste rekli :) Ili ste pak uradili i za to dobili dooooobre batine od roditelja :)

Ja bih rekao da sam babi zapalio stog sijena, da sam zapalio zavjesu i krevetac kada sam imao godinu dana... i da sam kao stari konj sjebao chat na Vukajliji jer mi je bilo dosadno :)

Bas ste partibrejkeri pa ovde ima kolko oces duplih tema nemojte coveku na pocetku ubijati temu..
Ti si gambi hodajuca sveznalica vukajlije...ponekad pomislim da si dupli nalog nekog moda..upadas na teme vices lock obavestavas ljude i sve po pravilima sluzbe.
Elem posto je bezveze sto ste coveku odmah ubili temu ajde ja da napisem nesto.
Tajna...
Kad sam bila osnovna skola, osmi razred... Uhvatila sam druga koji je sedeo u klupi iza da je izvadio svog malisana i na sred casa krenuo da ga obradjuje. Posto sam bila mlada i neiskusna i prvi put sam u zivotu videla famoznog djoku ja sam se iskreno uplasila (iskreno, ne znam zasto ali to je taj osecaj bio :) i malko zgadila i refleksno sam uhvatila klubu i bacila mu na malisu.
Povredila sam ga. Decko je jaukao narednih osam dana ali je na vreme uspeo da ga spakuje da niko ne vidi sta je radio.
Mislio je i da ja ne znam..Jos sam dobila pecku sto sam puna nekontrolisanog besa i bacam klupe na ljude.
Eto to sam uradila. I prvi put kazem nekom :)

Jano hoćeš da mi spremiš tortu? :)

Gambi ocu ako ostavis ljude i njihove postove 10 dana.
Znaci nakon 10 dana apstinencije od bespotrebnog pametovanja ja cu ti spremiti ogromnu OGROMNU TORTU i sokice cu da kupim za drugare :)
:*

Au :) nisam ja vidio ovu temuuuuu :( :)
hvala, jano :) :*

e, da, ovaj slucaj je... presmijao sam se :)))

Јано , ђокоубицо! :)