Prijava

Šta mislite, jel bi moglo da se napravi da naslovi definicija u gornjem desnom uglu i ovako kada uđemo u definiciju budu ćirični, ako ta osoba tako piše?

Nekako mi je glupo da naslov bude latinici, a osoba piše ćirilicom, i odmah ti naslov automatski prebaci u latinicu.

Ili se to negde podešava, a ja ne znam?

браво некро...ја би предложио и да се вукајлија цијела ако може преведе на ћирилицу...али то је већ велики посао...а и нису структуре овдје баш сперене за такво нешто ;)...

Не би било у реду да се цела Вука преводи на ћирилицу,али није лоша идеја да се омогуће макар ћирилични наслови.Дакле?

а што не би било у реду да постоји и ћирилична верзија поред ове латиничне?!
можда је пуно посла да се то направи...али то је сасвим нормална и лијепа ствар :)

pa bilo je tako, ali postoji problem vezan za kategorizaciju samih definicija. zbog toga je ukinuto.
sve sa ćiriličnim naslovom bile su kategorisane pod onim "?" dole u zmiji sa slovima...

Cekaj pa nemoguce da to ne moze da se uredi.

Da ne dodje do zabune, evo definicije Dr.Jankovica su klasican primer, naslov na latinici, a covek pise cirilicom
http://img256.imageshack.us/img256/6725/88777121.jpg

ne znam. kažem ti, bilo je tako, pa je iz nekih razloga, najverovatnije praktičnih stavljeno da bude ovako.

Чини ми се да ми је Каизен једном приликом одавно реко да је тако да би људи лакше налазили вукајлију на гуглу , односно људи много више гуглују на латиници него на ћирилици. Стога ако неко гугла на латиници , изаћи ће му само латинични текстови.

Колико ја знам , гугл је сад направљен да конвертује латиницу у ћирилицу. Нађите неки текст на википедији који је написан ћириличним насловом и гуглујте га после на латиници ( наслов гуглујте , додајте обавезно "википедија кад претражујете ) и избациће вам тај текст.

односно људи много више гуглују на ћирилици него на латиници.

Jesi li ti rodjace siguran?
Ja stvarno nisam taj podatak primetio, ali najvise 30% Srba koristi cirilicu za guglovanje, barem po mojoj proceni

Грешка у куцању , пермутовао сам , хвала на указаној грешки :)

Može i glagoljica?

нек се јавио пиро-европејски комунистички космополита па нек све иде до ђавола....

Piro, odjebi u troskoku ;)

Lepo sam postavio pitanje nadleznima, koj se kurac ubacujes?

Ja postavljam verodostojno pitanje.
Jel tebi glagoljica predstavlja anti-srBsku propagandu?

E, Čiča, Čiča... jel si tu složenicu sam smislio, ili ti šablone uzimaš iz naslova Šešeljevih knjiga? :)

па искрено смислио сам сам ;)...

а питање за глагољицу ти није на мјесту јер изругујеш неке ствари о којима појма немаш ;)
да се изразим зашто мрзиш људе што воле Шешеља ;)...

http://www.youtube.com/watch?v=ULXQDm1mmVE

Ajd' mi onda ti lepo nacrtaj za glagoljicu pa da razumem i ja, kada već misliš da nemam pojma. :)

A oko pesme... Jedna od većih sranja Trule koalicije.
Mada mislim da je Šeki tvojih godina više pevao:
http://www.youtube.com/watch?v=c27rGTeRG9w
Kao "najmlađi član partije" i ti kurci...

Nikako ne treba braniti latinicu, dobro je da postoje oba pisma.

хаха...пиро так` си хумористичан да се цепам...
имаш дечко неке велике комплексе,а тешко их је љечити... ;)
`ај да више не "спамујем" на овом...толико од мене...

цупиц ти си изгубљен у простору и времену,ко је рекао да се латиница брани?!