Prijava

Da ih uvedet opet, jer olakšavaju dolaženje do lepih definicija, a sad pošto je broj njihov ograničen, ne bi bilo problema s gnusnim reklamiranjem.
Jer ne ide rečnik bez slika.

Molio bih, da čim neko od nadležnih odgovori, ne ključate temu, da bi mogao ja da udarim reply, a onda ključajte.

vlajko, nažalost, samo olakšavaju dolaženje do lepih sisa. Teško da će ovo da prođe, bilo je mnogo zloupotrebe, tako da...nem pojma, jedino da se pojave neke rendom slike a nikako najnovije.

Слажем се са Black "Jigsaw" Hole-ом. :)

:). Sad treba da kažem "Game over" i da zaključam vrata, ovaj temu :).

ok...hvala...kljucaj sad...

gledam bas sad slike, postavljaju se na svakih dva sata, a svaka slika gde sam klikno, mi je pokazala dobru definiciju...mada i tu ima bag, kao i s komentarima, kad vidis ko je stavio sliku, ladno znas i ko je autor...

Ne ide mi bre enciklopedija bez slika i to ti je...Nisam bio tu kad ste ih ukidali, pa na ovaj nacin iskazujem svoje misljenje...malo sam nostalgican za onom starom vukajlijom gde je u desnom uglu bilo cetri slike i dva klipa.

Al sta ces...

Ма јок , поставиш нам игру да морамо овојица један другом за 24 сата да опалимо све минусе , напишемо глупе коментаре , попљујемо деф. дана и исечемо један другим ногу... овај постере. Ако не успемо , банујеш нас заувек и напишеш нам на профилу да смо глупи као Милица Милша. :)

Peki, bre, šta si ovo ispisao? :)

Peki, dobar predlog :). You've got 24 hours to save your life. Live or die, it's your choice.