Prijava

Imala sam ideju da se najavljuju neke dobre žurke/svirke/dešavanja po gradovima... evo počeću ;)

Večeras u Zrenjaninu Hogar pivnica (bivša Rupa) trance žurka sa početkom u 10:30 h

dark, full on, nico, goa i svašta nešto...

Vidimo se :D

Samo da te upozorim da će ti ovu temu ispemovati razni promoteri i promoterke... A ideja je super :))

Kanda, Kodža I Nebojša & Hornsman Coyote održaće koncert u četvrtak, 8. Aprila u Dom omladine.

Metallica,14.maj Budimpesta.Znam da nije u Srbiji,al moram da se pohvalim da sam dobio karte :))))

hahahahaha... bravo ti ga! :P

ja se toliko divim ljudima koji su ostali dosledni nekim alternativnim muzičkim pravcima...btw, nemam ništa da objavim...

Данкане,зашто ме сад правиш на љубоморног? :)
Е,ал ја скупљам паре за Deicide. :))

Moram malo :).Doduse,nisu mi od omiljenih bendova,ali kao muzicku atrakciju mram ih jos jednom odgledati.Kad i gde je Deicide?Malo sam ispao iz death voda,isao sam na sve i svasta,decja ljubav Corpsi su me razocarali svirkom,jedino je Morbid Angel bio vrh.I Vader,na koji jedini od drustva nisam isao,zbog jebenih predrasuda "Poljaci i death metal?WTF,bolje da slusam Jay Z-ja nego to".A svi su rekli da bolje svirke jos od Benedictiona nije bilo u BG.

Вечерас, 23.00 у КСТу - Репетитор, Мултиетничка атракција и Штудгарт Онлајн. Улаз 200 кинти.

DEICIDE 1800 ђунти. Већ се продаје на благајни СКЦ. 26.5.2010

Мој добар друг, би по неким гласинама, требао да нас по други пут посети током 2011. Сад, можда је испала, јер су прошли пут дошли, следеће године у односу на годину издавања албума. И ако растегну турнеју, тешко да чемо имати среће. Што се тиче прошлогодишњих гласина о доласку Слејера у БГ током 2010, имам званично обавештење: КУРАЦ ћемо ове године слушати ЈЕРСЛЕ.

Биће добрих свирки ове године. Долази у новембру Сабатон, Терион за зиљаве готичарке, Аркона за русофиле (много добар бенд), долази и Гејхем, а Били Ајдола, Клептона и Дилана да ни не помињем.

Hvala,Burzume,dacu 1800 samo da se uplasim kad vidim retarda Bentona,inace sam razocaran bendom u poslednje vreme.Slejer sam gledao u NS,a kad je trebalo otici u Budimpestu,organizator je odavde prodao jedva 20-ak karata,pola busa bilo prazno,i put je otkazan.Tad nisam imao pare,nisam radio i morao sam kolektivno da se jebem,a sad sve u privatnoj reziji,znas kolko me zabole pvaj moj mali qrcic za pozere koji vazda drkaju po netu na Slayer,Metallicu i sl,a kad su oni na samo 700 km odavde ne mogu da ustekaju 50 evra i 20 za put da odu...Eto njima Terion,HIM,I razni Gorgoroti za 400 dinara,ja znam gde mogu svoje pare da dam i kome,i da ne zalim ni jednog evra.

subota 17.4.2010. Zrenjanin opet Hogar pivnica (bivša Rupa) i opet trance žurkica :D

ovog puta imamo gosta drugara iz Vršca koji će malo pomoći u izboru muzike :D

dođite da se zezamo :D počinjemo oko 22 h

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs073.snc3/14127_381188010957_721405957_3967016_6680821_n.jpg

Jel zna neko kad su KKN u Nisu?

pogodite sta? o5 trance zurka :D isto mesto sutra :D vidimo se :D

isto mesto, 3. jula u isto vreme trance zurka :D dakle Zrenjanin, Hogar pivnica 3. jul od 22h zezanje :D

Apdejtuje li neko ovu temu osim tebe? :)

izgleda da ne, ali ja sam je i napravila, tako da mi ne smeta :D