Nikada me nećete vidjeti...

  1. ...da se spustim na Micin nivo

  2. Никада ме нећете видети како купујем Цакани кондоме.

  3. ...kako pokusavam da ukopam nekog,a pritom da ispadnem prosta

  4. Хахххахахах :)))))))) како оштро, како сурово брр!

    Никада ме нећете видети овако фину као што је то рецимо Цакана. Ја то нисам.

  5. ...да покушавам да прекинем потенцијално хот женску расправу

  6. Никада ме нећете видети да се успалим јер ми је неко нешто ружно рекао на нету. (Уроше пропаде ти план :))))

  7. ...da se cimam jer neko ima bujnu,perverznu mastu izazvanu svojim komplexima.

  8. Ај :)))))

    ...овако непријатну и нарогушену за своју околину и потенцијалне интернет пријатеље.

  9. (Mici prva si pocela nemoj sad da se pravis nevesta)
    ...da konzumiram bezalkoholno pivo

  10. (хихихиии нисам ја крива што си ти написала да узимаш ствар у своје руке :))))

    ...какао гледам америчко рвање.

  11. (Ne volim takav vid dvosmislenosti koji uocava devojka...te fore su i petaci prevazisli)

    ...da besplatno radim na necijem poljoprivrednom dobru..:)

  12. ...како читам ероцке романе

  13. ..да се успалим као Цакана(као хепо-коцкица)

  14. (хахахаххах о боже, ок цакана, извини, стварно, ја иначе обожавам да се зајебавам и обично сви контају шалу, ал оно ок, нема везе више се не шалим у твом друштву)
    хахахахха Доца...:)

    ....да пијем шардоне.

  15. (Izvini ali te sale koje ti izbacujes ja sam prevazisla jos u osnovnoj skoli...pa se nekako ne lozim na njih.Vidi pa pokusaj sa necim malo orginalnijim)

    ...da se smejem na zor

  16. kako jebem magarca na nekoj planini u Crnoj Gori

  17. (ок је цакана, схватили смо, јако си напредна мислим не могу ти ни присмрдети, пропалитет си мици ццц, помири се са тим девојко, угледај се на цакану она ти може бити узор, она те може извести на прави пут! зато више нећу ни да зуцнем....само озбиљно са цаканом, само дипломатија и то)

    ...да пијем швепс тоник.

  18. (

    Izvini ali te sale koje ti izbacujes ja sam prevazisla jos u osnovnoj skoli

    У,извините што смо повредили ваш постмодернистички понос. Немојте се онда играти с нама кад сте толико напредни)

    ...како бацам петарде другима у капуљачу.

  19. ...да простирем веш на улици

  20. ...да крадем Урошев веш који је раширио на улици

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.