Narodnjaci

  1. Артуре, добродошао и на тему и на сајт.

  2. Dankan i ja kad uzmemo pare matorim, štrokavim kockarima. Aleeee

    http://www.youtube.com/watch?v=MasB4b8GwNo&feature=player_embedded

  3. Биће, Тулуме :)

  4. Откуд ти на мојој теми?

  5. Nije tvoja, a i da ti pustim nešto lepo.

  6. Јесте моја и Влајкова, то смо се давно на ПВТ договорили да отворимо. Добродошла у сваком случају. Ево луле мира.

  7. Pa šta ću ja kad slušam narodnjake.
    Doduše, ne ove nove.
    De da se upišem koj moj? :P
    :uzela lulu i ćibri ko Turčin:
    Kvalitetan fajt je dobra podloga za pevanje.
    Pušimo lule, kidamo se, mirimo se, pevamo....
    Ako je monotono, ne valja.

  8. Не знам колико је квалитетан био, али је био фајт. У сваком случају пало помирење по 2. пут ако се не варам. Дакле, није искључено да ћемо се још џапати, не замери у будућности, позови се на овај пост :)

  9. Znaš za onu foru: Ono što ti se desi prvi put, ne mora da znači da će i drugi, ali ako ti se desi i dugi put, biće i treći:)))
    Do tog vremena, pevamo i do jaja je sve , pa se opet navatamo negde na pomirenju ako se pokidamo:)
    Ko ga jebe.
    Na ti pesma
    http://www.youtube.com/watch?v=1yDEk1JeX9k

  10. Е, баш тако! Фала за Тозовца, али ја волим Геџу од њега највише, идентификујем се с том песмом :)

  11. ДАНКАНЕ ИМАШ ПВТ.

  12. Урбани ми посветио песму:)
    http://www.youtube.com/watch?v=E9G3mPwOI1U

  13. Хахахахахахаха

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.