Prijava

Za svaku glupu definiciju koja zasluzuje brisanje ban na jedan dan, pa da vidis kako paze sta i koliko pisu.

Autorima mladjim od 7 dana imunitet uz upozorenje.

...i cesce brisite to malo, ima preko 100.000 definicija, tesko je u toj sumi naci nesto valjano

Odneo vrag šalu sa ovim predlozima... Mnogo je počelo da se preteruje.

Ajmo ban za otvaranje glupih tema...

cek cek.
ne mora ban.
kako bi bilo ukidanje prava na definisanje sledecih 24h :)

jooooj, al bi se ljudi bunili na ovo.

E, koje ste sise. Pa sta ako se bune? Banuj placipicku, pa nek balavi kod mame sto ga je neko banovao na tamo nekom sajtu, "hejtovao" ga, obrisao mu poster...
buhuhu

@GM - "E, koje ste sise. Pa sta ako se bune? Banuj placipicku, pa nek balavi kod mame sto ga je neko banovao na tamo nekom sajtu, "hejtovao" ga, obrisao mu poster... " - moj si covek :)

Tajnim kanalima dosli smo do snimka vukajlijasa kojem je obrisan poster:
http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc&feature=player_embedded#

Ljudi, znam da su neki ljudi totalno nepromenljivi, bez obzira koliko bana za glupost popili...u suštini polupodržavam ovaj predlog, dog keltov predlog u potpunosti podržavam...

Uuu, lebtijebem... Ako ce ovako da se stresu, onda nemojte da banujete. Nije humano.
Nego, sta to radi ona sizika na klipu na 1:10?

e da, a ako hoce da ga odbanujete mora da nauci neku pesmicu napamet ili resi neki zadatak iz matisa :)

tezi slucajevi neka rese da li je bilo koji trodimenzionalni prostor bez rupa u njemu, jednak razvučenoj sferi

Rekao bih mu : svaka cast; al' mi ovo sve deluje tuzno.

kako se svi pravite pametni... Predlog je blago receno glupav.
Posto je autor koji je pokrenuo ovu temu narcisoidan pogledajte.. ovaj cvarak. po meni je ovo glupa definicija banujte autora na 24 casa.

Sto se tice Keltovog predloga..isto budalastina jer bi onda trebalo pojedinim autorima zabraniti pravljenje postera jer mi nije jasno gde karte skakucu. Ali opet mozda je do mene.
Ukoliko ste se salili za ovaj predlog- glupa vam sala.
Ukoliko niste ... malko mi je postalo bljaksavo to sto sebe smatrate mnogo pametnim likovima. Modovi nek brisu sranja a nek banuju one koje treba banovati. Nemojte vise vredjati ljudima inteligenciju sa ovakvim predlozima.

A jes i to, ako se usvoji ovaj predlog i ovi sto pisu gluposti budu banovani... oseticu se veoma usamljeno ovde.

@mali prst
Ja cu ti garant mnogo nedostajati :)))
jer cu biti banovana na 480 sati zbog 20 glupih definicija :)

Dobro,a šta će biti u slučaju da neko od moderatora napiše glupu definiciju?
A verujte ima i toga,zato se i pitam da li bi se oni složili sa tim.
U slučaju da se ovaj predlog usvoji,meni možete ukinuti dnevnu kvotu na 0,pošto više nemam ništa pametno da definišem.

@Jana>
Ne, tebe cu da ostavim jer je poznato da si pod mojom protekcijom, zasticena kao polarna mecka.

@Jano, ako hoces mogu ti ja objasniti u cemu je fora sa celtovim posterom, samo kazi.

Jeste, imam i ja glupih definicija, ali u 250 definicija za dve godine koliko sam ovde uzmi pa broj koliko je glupih, spreman sam i da me banuju za svaku glupu ako se predlog usvoji.

Nisam se salio za predlog.

A sto se tice inteligencije ljudi pogledaj ovu definiciju kako je ocenjena
i ako te zanima SMATRAM SEBE pametnijim ili bar objektivnijim od tih 530 ljudi koji su dali +

P.S. jel znas ti da muslimani ne jedu meso? ne zelim da te uvredim nego me ono zanima...definicija mi jeste glupa

Muslimani jedu meso. Muslimani ne jedu svinjetinu.