Prijava

Џемби геј икона:))

Da li je istina da Kajzen ne plaća ktitor nalog?

Da li je istina da je Kaizen Amerikanac, jer nijednom Srbinu ne bi palo na pamet placanje za usluge na sajtu?

Ne,baš obrnuto,samo Srbinu to može da padne na pamet.

Elektricare, Srbi su zaratili protiv administratora na eRepubliku da bi ukinuli opciju placanja golda, jer su ljubomorni na amere.

Kada bi ti isti Srbi koji dižu ustanak imali svoj sajt i oni bi naplaćivali članstvo na neki način.

Čoveče, znaš li ti koliko su neki Srbi siromašni?
Nemaju ni kreditne kartice za plaćanje na netu, a kamoli novac na karticama. Neki od njih ipak uzmu neki kredit i delom potroše na internet.

Ja sam cula da je Blek Houl napravio dete jednoj devojci sa sajta i da placa alimentaciju. Jel znate nesto o tome?

Elektricar, jel to proverena informacija? :)

Jeste gej, zato i plaća 8500RSD mesečno, u suprotnom bi to bila jedna zdrava porodica. (BTW, kasni s uplatom već 2 meseca. Znam da gledaš ovo, goniću te preko suda)

Ja sam čuo da se Shiva loži na nekog lika, kog proziva da je gej, kako ne bi bila sumnjiva.

Štošta ja radim.
Istina je negde tamo.

Neko mi je rekao da je i on potpuno odlepio za njom. Nesrećnik...

A ja sam danas cula da Mrmun dolzi na Exit i da meni sprema iznenadjenje, tj. da ce me zvati na rucak.

Ma, jok, on je gej :))))

Da li je istina da je Kaizen Amerikanac, jer nijednom Srbinu ne bi palo na pamet placanje za usluge na sajtu?

Nije...prestao je naplaćuje i pokazao svima da je Srbin.
Oprosti na ovom malom zakašnjenju sa odgovorom.

Ja sam čuo da je Kurd ustvari pravi Ratko Mladić, krije se u Luksemburgu, a da je u Hagu njegov dvojnik.

Svi znaju da je Ratko mlađi od mene.

Da li znate da tema na mod-forumu pod istim naslovom(Trač sekcija) ima 929 strana, a pisalo je samo 10-20 ljudi na njoj? :-)