Prijava

немам профил, нити ћу га икад имати...

Nemam,a i koji ce mi kurac

Nemam. I ovako ne mogu da se sakrijem od zena. A i ne znam cemu sluzi, a i da znam cemu sluzi ne znam kako radi.

Ja imam fejsbuk profil da bi se dopisivao sa ribama!

Imam profil, uglavnom zbog nekih ljudi, a na fejs idem zbog tih ljudi i par stranica na kojima sam admin.... Mada od kada sam se navukao na Vuku, sve ređe obavljam administratorske dužnosti.

Која сте боранија, немате Фејсбук. :P
Шалим се.
Који ће вам курац. И ја бих га обрисао, кад ми то не би био једини контакт са неким људима.
Иначе, приметио сам да су ме додали неки Вукајлијаши, гомилу нисам одобрио, јер не знам ко су и са којим намерама ме додају. Ако ме неко додаје, нека се представи. Тако бар ја увек радим кад додајем људе.

Sta da ti napisu? "Cao, ja sam banovani xyz, i zelim da me dodas za prijatelja kako bih ti procitao podatke, ismevao slike, zapamtio lik i zatim nasao u gradu"?

Fejs me smara, ali ga imam već više od 2 godine i ne planiram da ga gasim. Neka ga. Ne moram svaki bogovetni dan da ga koristim.

Na fejsu su mi prijatelji sa Vuke sledeći:

Cakana
Pufna
Uroš
Mylyca
Fejz
Tandrčak
SMarko
StefanKostic
Dr Janković
i jedna osoba sa Vuke za koju još nisam provalio ni ko je. Blam me je da je sad pitam kad sam zakasnio. :)

Mislim da nisu toliko pismeni Jericho. :)

Sta da ti napisu? "Cao, ja sam banovani xyz, i zelim da me dodas za prijatelja kako bih ti procitao podatke, ismevao slike, zapamtio lik i zatim nasao u gradu"?

Било би фер. :)

Џимија додају, а мене бришу људи ко помахнитали :)

church pub

Mislim da nisu toliko pismeni Jericho. :)

Ni direktni. :)

mylyca

Џимија додају, а мене бришу људи ко помахнитали :)

I mene nekad. Dođe im. :)

E, koji im je više da pri brisanju UVEK moraju da te blokiraju? Mislim da to toliko koriste da misle da to ne ide jedno bez drugog.

Ooo Pekii..ta jedna osoba sam ja.. :)

Ja sam ponosni nevlasnik fejzbuk profila, ali moj dupli ima fejs.
Brez zajebavancije, fejs je dobra stvar, ali po meni, ima i boljih, msn ili skajp.
I maj spejs mi je bolji od fejsa, ne kontam samo kako ga je prestigao ovaj, jebena komercijalizacija.

Myth
Ooo Pekii..ta jedna osoba sam ja.. :)

Baš htedoh reći biće zanimljivo kad se dotični prijatelj ne nađe na spisku :)

Myspace je daleko bolji od FB, a ovo sranje je osvojilo trziste zahvaljujuci tome sto je banalan i nepromenljiv, za razliku od myspace, koji je kreativan i ne obavezno i sablonski. A svi znamo kakav je prosecni korisnik interneta.

Myth

Ooo Pekii..ta jedna osoba sam ja.. :)

Uvek moram nekog da zaboravim. -.-

Ко те јебе Пеки кад остављаш експлицитан садржај. :) Забога, ко те блокира? Ја сам се шалила, јер ме пре неки дан обрисала једна познаница која има 2000 пријатеља на фејсбуку. Значи да ме обрисала с разлогом, па ми је то скроз симпа.