Prijava

zabeležet si :) valjda će da bude slično!

Келте, играју се три кола(толико свака репрезентација игра утакмица у групи).
У сваком колу имаш право на један трансфер, сваки следећи носи негативне поене. Тако је бар на сајту б92 за премијер лигу, можда ће овде бити дозвољена два трансфера. Видећемо.

Обеликсе, на ком сајту ћемо играти? Претпостављам да је сајт СП-а или Фифин.

pa i nije nesto dugo ako je samo 3 kola. pfff...

ima pobedi neko sa 15 poena :)

Videćemo na kom sajtu, gde bude najbolje, najrealnije.

Ovako... Na početku svi imaju po 100 miliona za transfere. (Ja ih zovem milioni, to su neki poeni, nebitno)... Potrebno je kupiti 15 igrača i to: dva golmana, pet odbrambenih, 5 veznih i tri napadača. Pre početka utakmice odabereš svojih 11 i čekaš njihov učinak u tom kolu.
Svaki igrač koji odigra bar jedan minut dobija jedan bod. Ako odigra 60 i više minuta osvaja još jedan dodatni.
Za neprimljen gol odbrana i golman dobijaju 4 boda, vezni red 1. (Npr... Španija nekoga pobedi i svi igrači Španije u odbrani dobijaju 4 boda)
Postignut gol se boduje na sledeći način: Napadači dobijaju 4 boda, vezni 5, odbrambeni 6 bodova.
Asistencija nosi 3 boda.

Postoje i negativni bodovi... Žuti karton -1, crveni -2 s' tim što svaki gol koji ekipa primi posle isključenja nekog igrača, to njemu donosi još dodatnih negativnih bodova. Mislim -3 po golu, nisam siguran.

PRe početka kola odrediš ko će biti kapiten tvoje ekipe jer se kapitenu bodovi dupliraju. Jednom se ortaku desilo da mu je Ciganin Ronaldo bio kapiten a na utakmici je popušio crveni karton i Man USA je primio dva gola posle toga. Otišao u minus ko temperatura u Sibiru :)

Što se tiče menjanja ekipe... Pred svako kolo će biti dozvoljen jedan transfer besplatno. Svaki sledeći košta četiri boda. Kada se završi takmičenje po grupama, ostaje 16 ekipa u igri i na tom prelazu će biti omogućeno više besplatnih transfera, kao i svako naredno kolo. U finalu ćemo svi imati igrače iz samo dve ekipe.

uf, kako mi se sviđa ovo...svaka čast..nadam se da je sad jasnije ljudi!

ja ću sad ovaj ceo obelixov post da kopiram na prvi :)

Računajte na nas :)! Hoću i ja da se igram.Zaladjen sam za sve te fantasy igre,i premier liga,lav fantasy,champions league,puma tip... Nisam nešto uspešan,al' što voleeeeem :)

gde ste momci stigla picka :)
kum me zvao da popra'im tim i uglavnom cu donodim pivo :)

tako je...dobrodošla, ti ulaziš na posebnu listu, onu za konobare :) one znaš iz nove reklame za Jelen jebeno pivo :)

pokvaret mi televizor, al' sve ti verujem :)

draga i uvek dobrodosla :)
pa ono jes treba energije fuzbal da se igra :)

pa ako si videla kako je Barsa danas prošla zato što su išli busem u Milano, shvatićeš da si u pravu koliko je energija bitna za fudbal :)

energija, evo reklame, obrati pažnju na stjuardese i konobarice :)
http://www.youtube.com/watch?v=c6Qj5ibWfuo&feature=related

Bože, burazeri, izvini, ja zanesen ovom iznenadnom energijom nisam te ni video...aj upadaj :)

Ma razumem te totalno:)

"занесен енергијом"... Хмммм... :-))

evomene, nemo' tako za mene i kume, moze muz da mi naidje

Па немој мени онда пријетити мужом, пријети Влајку!
Ја сам га само цитирао и замислио се над тим његовим ријечима!

:-)

... и не спамуј тему!
:-))))

hahahahaha, ludi ste!

Ljudi, još malo pa dolazi, dao bi vam savet da proučite reprezentcije iako zvaničnih spiskova nema, a mogli bi i da se potrudimo da kad ko izbaci spisak linkujemo da bi ljudi što bolje mogli da se pripreme...