Prijava

Peki, shvatam shvatam...hvala!

Stiven, hvala!

Ima vremena, snacicemo se, samo da skupimo zainteresovane...

ja sam ovo pratio za fantazy premijer ligu na b92 tamo sam trista i neki, a prestao sam da menjam igrace pre 15 kola,

ok...znači dobili smo još jednog ko ima nekog pojma o tome kako funkcioniše naš budući poduhvat :) da ne smaram samo Stivena :)

Znam ja kako to funkcioniše. IGram fantasy Premier LEague već nekoliko sezona. I ne samo d aigram nego kidam :)
Nije to nikakva nauka. Pre početka prvenstva napraviću ja ligu za nas i ostaviti ovde linAk.

moye...car si...znaci dogovoreno...jos samo da skupimo ljude...

ja ovo Gvozdene tumačim ko prijavu...ubačen si! aj dalje ljudi!

Da,da.
Samo,je l' ideja da mi pravimo zajedničku ekipu po sistemu svako predloži nekog pa iskombinujemo tim ili da svako napravi svoj pa da bude podliga vukajlija ili tako nešto?
I 'oće to B92 da pravi fantazi za Svetsko?
edit
Nisam vid'o obeliksov post.Znači naša liga,odlično. :)

da naša liga :)...a ovo za b92 ne znam...

E, 'ocu i ja pod uslovom da ne moram nista da radim, apdejtujem, skrinsotujem i slicno.

jebem li ga brate...mislim da ne bi trebalo da se skrinšotuje, al trebalo bi da se vodi non stop računa o zamenama...mislim pitaj Stivena, chelsija, ili Obleixa...ljudi su već igrali...ja ću te ubacim na listu...uostalom... :)

Ma dobro to znam, te zajebancije oko tima. Igrao sam ja to pre na B92, onaj za Premijer ligu. Znam otprilike kako to sljaka, nego sam mislio oko pravljenja te privatne lige. To necu da radim. :)

a, pa obelix se sam prijavio :) ne sekiraj se :)

Па овако, ако ћемо да играмо неку нашу лигу, прикључите и мене. Нисам играо овај фантази, али знам правила, тако да се ја пријављујем. Надам се да ће Пеки да се врати, да одиграмо ово. :)

Igraćemo našu ligu koja će najverovatnije nositi naziv Vukajlija. Svako će imati svoju ekipu i jedina obaveza će biti da pet minuta dnevno razmislimo koga uvrstiti u sastav. Kada budem imao više vremena izneću kompletna pravila u jednom postu.

Zola...sve smo mi uz Pekija :)...ubačen si i ti u mašinu...

svidja mi se ideja... samo, poslednjih par godina sam odgledao cirka 10 utakmica pa i ne pratim mnogo. al nema veze, ocu i ja. kapiram pravila.

jel ima transfera kad pocne prvenstvo?

Može...dobrodošao! :) čekaj ove što znaju pa ih pitaj, i am only public relations guy :)

mada ja mislim da igramo ligu trebalo bi da im atransfera, ovako kad su samo 3 kola...

nije mi baš jasno kako će to ovde da funkcioniše ali ideja je super i fantasy premier ligu igram , pa ću se snaći. Ako nije problem, zabeleži i mene u tefterče.