Prijava

Je l' čuo neko da kora banane, odnosno onaj njen deo koji se nalazi uz plod, ima halucinogeno dejstvo? Taj deo se, navodno, sastruže, osuši i onda se puši. Jes' da studiram voćarstvo, ali suptropske voćke tek treba da radimo, pa ću tada da pitam profesora, a u međuvremenu me zanima da l' je neko od vas nešto čuo o ovome.

Nema, kako god da okreneš, Mrmun bi da puši bananu :D.

E, stvarno... Ne mož' čovek nešto ozbiljno da pita, a da se ne nađe neki nesrećnik da ga zeza... Kako su ljudi neozbiljni, ccc :P

Mislim da taj mit traje jos od "Anarhistickog kuvara". Ako si ozbiljno pitao :(

Муне, ја сам то од тебе чуо први пут. Колико се сећам, и лаванду си помињао.
У ствари не! Мускатни орашчић!

moj deda kad je prvi put stupio u kontakt sa bananom...pojeo je i rekao..."Lepo je ovo voce,nego mu, bre,velika koštica"... :))))))))))))))

Hahahahahahha, lavandu :))) Da, jeste, i muskatni oraščić... Pa, ne znam... Sad kad pogledam malo bolje vidim da znam dosta tih alternativnih opojnih sredstava... Čuo sam da neki puše list oraha, mada on sadrži junglandin koji ima sedativno dejstvo, pa to ima neke logike. Još samo da skupim muda i da probam nešto od toga na sebi :))))
Racku, stari fazon, al' nasmejao sam se od srca. Odavno ga nisam čuo :)))

Hahahahahaha, proverenih :))))

''This article may cause you to facepalm, because it's full of shit. Feel free to completely rewrite it.''

Елем, човек свиме може да се уради. Ја имам другара што се много дружи с мачкама. Случајно је и на Вукајлији. Провалио сам да је то зато што ''сири''.

http://userserve-ak.last.fm/serve/500/30357659/South+Park+cheesing.jpg

''This article may cause you to facepalm, because it's full of shit. Feel free to completely rewrite it.''

Upravo to :))))

Šta se sad ti buniš? :)

''M'rš!!!!''

Сада поуздано знамо да ''сири''.

M''Š!!!!!!!
More...
Nemoj da vadim i tvoj prljavi veš!

Onaj drugi deo clanka, uglavnom nisu izmislili. Savetujem ti i stranicu o drozama od istog benda.

Je l' Džimi, a šta je to "siri"?

A-haaa... Sirenje... Ok, ok, kontam :))))