Predstavite se!

  1. More Stormborn,ne ori drumove.

  2. Ocev zalutali spermic, mislim da sam uzela mesto najbrzem.

  3. Ја сам Мајмунолики, и до мајчине јајне ћелије сам стигао тек као 9312., али су ме некако промуљали преко везе.

  4. Majmunoliki, mislim da sam ja bila iza tebe u rdu za jajnu celiju.

  5. :гута кнедлу:
     
     
     
     
     
    Ти си неки много дуговечни спермић била?

  6. Dap. Mislim da su me upisali u neku knjigu kao najdugovecniji spermic. Bejah ja po sumama mnogim, plivah okeanima dubokim, skakah iz aviona raznih dok konacno ne odlucise da i i od mene govno bude.

  7. Ја мислим да си заправо имала моћ спермореинкарнације. То би све објаснило.

  8. O moj boze.
    Nisam ni bila svesna svoje vaznosti do sada.
    Spermici svih zemalja, ujedinite se!!!

  9. All hail the goddess!

  10. :suza iskri u oku:
    O moj boze. Ja....ja...ja sam...ja sam kraljica spermica.

  11. Само приматских, немој много да се заносиш.

  12. Nemas ti bre pojma.
    Napujdacu crnacke spermice na tebe.

  13. Д... д... да ли је истина ОНО што причају о црначким спермићима?

  14. Hoces da otkrijes na svojoj kozi?

  15. ja sam marilyn monroe i kostja je napokon obratio paznju na mene :)

  16. DonKihot
    Filozof, romantik, borac protiv nepravde... Gnusam se ovog sveta i nacina na koji funkcionise sve dok imam para, al' cim mi nestane para u meni se pobudi krv menadzera i u stanju sam da predjem preko svega toga samo da zavrsim 'biznis'.
    Neki kazu dvolicno, a ja kazem JEBI GA, moram.
    Volim muziku, film, slikarstvo.
    Slabo citam, jer kada pocnem nesto da citam suvise se udubim pa to ode u smer u koji ne treba.
    Volim pametne i slatke devojke koje pokusavaju da promene nesto(iako je uzaludno), al' nazalost cesto sam zaticao sebe pored zgodnih-lepih-atraktivnih duhovnih monstruma, mladost - ludost.
    Imam cest problem sa autoritetima. Na faxu ne mogu da podnesem da slusam proseravanja profesora, pa s vremena na vreme uputim koji komentar, pa bivam udaljen sa doticnog predavanja/vezbi.
    Volim da vozim sve sto ima tockove, i stvarno uzivam u tome.
    Volim da se druzim sa nesvakidanjim ljudima, koji imaju sta da kazu.
    Ne volim tupe razgovore o tome ko je sta jeb'o / ko se gde pedikirao, manikirao / ko je koliko popio / ko je koga kako isprozivao, sjebao / ...
    Posebno na kurac mi ide FB, odnosno idioti koji se tamo slikaju sa flasama alkoholnog pica u fazonu posle ovog slikanja mi cemo to da popijemo, zatim devojcice koje pisu ona proseravanja na wall (u vidu kako vole svoje drugarice za sve pare ovog sveta, a sve to proprate sa pun kurac :** ).
    Mrzim izraze: mica, srecica, mukica, mhwaaa... Generalno dobijam diareju od preteranog koriscenja deminutiva.
    Plan za buducnost mi je da nabavim stene dalmatinca, i da ga nazovem Stipe. Odlican za park i muvanje mlade zenske celjadi ;)

  17. Kihote, bas si meetza.
    Mukice jedna! ♥♥:*
    Mwah :*

  18. Oprosticu ti jer si zensko :D
    Jos da si pomenula 5retjItzu, proces diareje bi bio kompletan :)

    :* i za tebe!

  19. Sretjitze, bas si swrtzulentze!!!! :*
    (pu,seksisto :D )

  20. ' swrtzulentze' --- to ce da me ziga prilicno dugo :S FUJ!

    Seksita bio i ost'o, dicim se time :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.