Predstavite se!

  1. Pa da, ima ljudi koji se pogresnim stvarim dice.

  2. Definitivno :)
    Moj komsija se dici time sto mu je peder ponudio br. telefona u tranvaju, on smatra da je to dokaz da je lep i seksi. Ja smatram nesto drugo.

    (off the record: SALIO SAM SE ZA SEKSISTU :P )

  3. Trnvaju?
    To leti? :D
    (nadam se da mislis na tramvaj)
    Ha!U svakoj sali pola istine.

  4. Auu kurac! :)
    Zajeb, mislio sam na to sto ne leti, vec hodi po sinama, al' eto omaklo mi se :P

  5. Iju, ne psuj bre! :D
    Ae, oprastam ti grehe, bez sad na Zdravo, Marijo tri puta i Oce nas pet puta.
    Na kolenima.

  6. zdravo ja sam figaro, bavim se sečenjem repova jazavičara, a u slobodno vreme hranim oposume.

  7. Ijao, pa ti bi bio dobar za moje kovrdže figaro!

  8. Ја сам Крагујевчанин и ја сам из Крагујевца.

  9. А шта ти је са Пожаревљанином и Свилајнчанином?

  10. Ја сам Марина. И тако...понекад сам фина...и тако...

  11. И мени је нешто сумњив.
    Који ли је ник следећи?

  12. Манки, контам да ће бити Нововарошанин, али то су за сад само нагађања :). А цео тај фазон ми није нимало занимљив, шта више смара!

  13. Ја дајем виртуелног сома на Крушевљанина. :)

  14. Ја бих волела да буде Ирижанин...Ириг ми је одувек био симпатичан...:)

  15. А ако је Футожанин, онда је проваљен. :)
    Идеја је супер, али реализација...

  16. Ае, отворите тему на форуму па да се кладимо :)

  17. Ne razumem , u cemu je fazoncina?

  18. Ja sam neki nebitan lik ,zivim svoj nebitan zivot u nekom nebitnom gradu.
    Volim jedan bljesteci pogled , jednu zabačenu šumu i malu brvnaricu sa tremom , okruzenu visokim drvecem.

  19. Ja sam Andrija , volim sladoled , viski i fudbal.U horoskopu skorpija , real lifeu sladak i umiljat ko mace ,moz na leba da me mazes. :)

  20. Megi ovde, dupla rospi... ovaj, skorpija, sponzorisani pokeras - nocna smena (skinuli proxy sa Vukajlije, pa cela smena ubija dosadu ovde xD)
    Pored kocke sam i profesionalni fotograf, to mi je dnevni posao... i tako... nista posebno... vise "lurkujem" nego sto postujem, tako da postoji mogucnost da postujem jednom u godinu dana, zavisi od tema na forumu... nikad se ne zna, mozda me pretvorite u spamera xD

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.