Predstavite se!

  1. Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarssssss, zliceeeee:)))) Ozbiljna sam!

  2. Ovo je Predstavite se, a ne Recite nesto o clanu iznad:)

  3. Hahahahahaha,nisam ni pogled'o :)))))

  4. Дај банујте их.

  5. Ja sam Gambi i vozim pedes šesticu.

  6. Dankane, ljubomoran si?:)

  7. Nije i on vozi pedes šesticu, al' u drugoj smeni

  8. Lagis, lagis, krivi ti se nos!:)

  9. Tek da vidiš što nosim opasan peškir oko vrata leti... Bolji čak i od Dankanovog!

  10. мене нико никје позвао на блуд. кика боју јеби се у јебањеII. ја ћу онда да се курчим овде. ја се курчим

  11. Ja mogu i ovde da jebem, leksi.

  12. Ova Maja samo spemuje, hejtuje i flemuje!

  13. Ja sam Nikola Perkovic iz Gornjeg Milanovca,po zanimanju klosar i srecnik,imam puno srece...jos nisam privodjen xD

  14. Dobro veče
    Ime - Igor
    Prezime - neobično
    godina - 35
    U početku uzdržan (vojvođansko vaspitanje), kasnije komunikativan, ukoliko i drugi to žele.

    Volim politički nekorektan i crni humor, a takođe i nebulozne besmislice na koje se odvalim od smeha iako mnogima oko mene nisu jasne. Kao što sam napisao u profilu, izbor nika dovoljno govori o meni (inače preferiram nikove koje imaju vlastito ime, ali pošto je Dilan Dog već zauzet, ovo mi je bio drugi pik), za početak
    Bolje vas našao :)

  15. Arture, + za nik :)))

  16. nemogudaverujem! neko punoletan došao na sajt!!!! jeeeeeeej!

  17. jej matorci preuzimaju sajt -.-
    šta je sledeće??? krokobabić će im se pridružiti.. eh živote luuutalico!

    edit: matorci.. šala.. prihvatićemo vas nekako, ipak gotivim krikobabića, onako...kjut je :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.