Predstavite se!

  1. Mlad sam u duši :)
    Hvala, Christine

  2. Dugacak nick PushTheButton sam preselio sa foruma Lost-serbia kao VIP clan. Tamo sam i saznao za Vukajliju. Ima jedan inetersantan link na Lost-serbia sajtu, kliknuo, procitao par definicija i zainteresovao se bas muski.

    Psiholog sam po zanimanju tako da ce moja aktivnost biti manje-vise vezana za moju profesiju, ako ne smeta.

    PushTheButton nick ima veze sa mojom omiljenom serijom Lost, skraceno PTB sasvim odgovara.

    Siguran sam da ovde ima Lostovaca pa ce me prepoznati.

  3. ptb, odma da otvoriš temu na forumu, imaš ovde pacijenata kojima je hitno potrebna pomoć psihologa!!!! ... jel možeš da prepisuješ lekove?

  4. aaaa PTB dosao ovde, mnogo smo postova razmenili na lost-serbia, ja sam na lost-serbia bio pod nickom MythBuster, nego ovde bio zauzet taj nick, pozdrav za PTB-a, silan momak i pametan, videcete.

    A nick je odabrao po Dzonu Loku koji je voleo da pritisce dugmice, bar neko vreme.

  5. Myth, ovaj Virtual, kako je i ovaj kiber svet mali. Jebi ga Lost-Serbia se utisao skroz, skoro da nema aktivnosti kako se serija zavrsila. Znao sam da cu nekoga "nagaziti" ovde. Rokeru cujemo se i vidimo ovde na Vukajliji, drago mi je da si tu. Ocekujem i Rexa da se pridruzi, secas se metalka.

    MythBuster=Virtual Serb je na Lost serbia bio zaduzen za razbijanje mitova i enigmi serije. Radio je to prilicno uspesno.

    @Lemaja, pa tu sam, otvoren da pomognem i posavetujem bilo koga. Samo da sacekamo da malo upoznam sajt i raju.

  6. ovde sve go ludak do ludaka... (msm, nismo bukvalno goli, kapiraš šta oću da kažem). te ti otvorih ordinaciju u znak dobrodošlice. http://vukajlija.com/forum/teme/15290
    Have fun! :)

  7. Добар дан омладино.Пар месеци сам на сајту,па реко' ајд' и ја да мунем овде пар информација абаут мајселф.Александар,23 године,лечени коцкар и алкохоличар.Зезам се.Будући водич туриста,радуцкам у агенцији која се бави путовањима искључиво младих..Ведар,насмејан момак,са вишком слободног времена и жељом да га проведе овде покушавајући да допринесе побољшању овог сајта.Покушавам да дефинишем што више сленга,кад затребају бодови напишем ту и тамо неку смешну дефиницију и тако.Живим радим,а и само радим.Доста људи већ знам и препознајем стил писања,неколицина зна мене и надам се да је ово доста,јер више немам жељу да пишем!

  8. Ja sam M. Registrovala sam se prije nekih 15-tak minuta.
    Imam 20 godina. Studiram ekonomiju, druga sam godina (pa, moram se pohvaliti) - nije da sam luda za ekonomijom, al eto, moram se nečim baviti. Inače više volim jezike, ali ih nisam upisala jer nemam štele, jbg...

    Na Vukajliju sam došla slučajno, ne sjećam se tačno kako, valjda tražeći nešto sasvim lijevo ali sam se tek sad registrovala.

    Forumi na kojima sa bila su mi dosadili. Vukajlija je originalna, drugačija...nadam se da mi neće dosaditi :D

  9. Ja sam Bradonja i mnogo se znojim xD

  10. Поздрав весели народе Вуке.

    Моје име је Давид, из Београда сам, тренутно завршавам 4. годину ЕТШ Никола Тесла, смер Администратор рачунарских мрежа. Висок око 2 метра, тренирао баскет у КК Партизан, крилни центар. :)
    Имам два кера, вучијака и патуљастог пинча, и једну мачку, уличарка. :D
    Као што можете да видите регистровао сам се пре неколико дана, и од тад штанцујем редовно дефке и са времена на време постере. Поносан власник одабраног постера.

  11. Zovem se kako se zovem, ali mi je bitniji nadimak Leksi.
    Studiram ekonomiju, ali nisam nikako ekonomičan.
    Dobar sam sagovornik, dobro organizovan.
    Zapravo, nema ništa specijalno u vezi sa mnom.
    Planiram da naučim da sviram neki instrument i počnem da se bavim muzikom.

  12. ја сам Џенад и зову ме Џенан.

  13. агенцији која се бави путовањима искључиво младих.

    bvdlga da nije kabeza?

    jamesova, cisto informativno: vukajlija nije forum, vec recnik slenga, ovde se definise, a usput se zeza na forumu, ne obrnuto.

  14. лечени коцкар и алкохоличар

    Da li se zezas :)

  15. bvdlga da nije kabeza?

    Ne,ne lemaja,Mangatrip... ima sajt na profilu mom,pa ko hoce moze da pogleda malo ;)

    Da li se zezas :)

    Dobro bre,nemoj pred sav ovaj narod da me prcas... :D

  16. ja sam merci i gajim kivi.

  17. Ja sam zemljoradnik Dzanki, orem njivu, i staram se o njoj, po ceni od samo 19.99 dolara po satu !

    Vise informacija na www.oratcunjivuzapare.com

  18. Dobro veche Ja sam Rushka Spadalo! Ponekad sejem ali nije to za mene xD
    Volem metal i ajd zdravo.. lol

  19. I imas 10 godina ?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.