Predstavite se!

  1. I moderatori te ne vole.

  2. Ништа онда. Обриши ми налог ако те не мрзи.

    Mrzi me. Ako hoćeš da ti ktitori čine usluge, uplazi ktitor.

  3. Знао сам да ме админи и ктитори мрзе! Никад нећу скупити 50 поена, ктиториииии, обришите ми налог!

  4. Ти си Ђомла,ти си Вождовац!

  5. Probaj da odeš 50 u minus. Onda se dobijaju određene povlastice.

  6. Ако се овако опходите према сваком новом члану онда није ни чудо што нема више људи овде :(((((((. Ктиторииииии...

  7. Duncane, meni si nekako simpatičan iako si nov ovde, pa ću ti pomoći koliko budem mogla. Ostaviću ti na PVT svoj fiksni broj i adresu. Kiss, kiss

  8. Natnat? Nije lijepo to što radiš.

  9. E ja dugo nisam bio na sajt... pa treba li da se pretstavljam ili jok????????

  10. Наравно да треба!!!

  11. Ako uplatiš ktitor ne moraš da se predstavljaš.

  12. Натнат, нисам овде ради неке везе или секса, а и тек сам напунио 14 година.

    Леду, наравно да не треба да се представљаш, само стави Влајкову дефиницију коју је посветио теби :)

  13. Ђомла, све ће једном доћи на своје, само мало читај сајт прво, па ћеш научити

  14. Ponuđen ko počašćen.

  15. Ktitor ću uplatim kad mi stigne plata.

    A Vlajkova defka ene mi gu na profil!!!! :=))))

  16. Meni pradeda bio mesar i ktitorisao mnoge dame i kafane, 'el se to važi? Imam i slike kao dokaz.

  17. Zdravo ja sam Ledeni i trazim bi par.

  18. Zdravo. Ja sam Dioklecijan. Često se izgubim u velikom gradu. Volim sve što vole mladi. Toliko.

  19. Cao ja sam luuuuuuud :DDDDDDDDD

  20. OBRISANO

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.