Predstavite se!

  1. Lololo koji odaziv na konkurs! :)

  2. неам, није ваљда то проблем? а сад, колико ме очију гледа, није ми баш хитно да сазнам

  3. šta bi ti da znaš, zašto samo gambi odgovara na tvoje postove?

  4. Erteze, onda sam samo dežuran. :)

  5. виртуал, сад знам све што ме је у овом тренутку интересовало...

  6. Ja sam Pekky. Furam turbo folk fazon kako bih se izdvojio iz mase drugih autora. I uspeva mi. :)

  7. Buca Krtalić iz kombinata 58'me. Možda me se sećate, bio sam šegrt, mali sam bio.

  8. Ja sam novi, pozdrav...

  9. ..I ja sam :D ...ne mogu nikako da skontam chat... :s

  10. kad nakupis 50 pojena onda upadas ...dobrodosli

  11. Здраво свима! Ја сам Младен, а углавном ме зову Ђомла. Новајлија сам овде и нисам се најбоље снашао. Ктитори ми стално бришу постере, а админи дефиниције. Не знам шта да радим, постајем очајан. Ктитори, избришите ми налог!

  12. Здраво свима! Ја сам Младен, а углавном ме зову Ђомла. Новајлија сам овде и нисам се најбоље снашао. Ктитори ми стално бришу постере, а админи дефиниције. Не знам шта да радим, постајем очајан. Ктитори, избришите ми налог!

    Problem ćeš rešiti time što uplatiš ktitor nalog, ali ne ovaj koji svi uplaćiju i ne po toj ceni, nego na specijalan na poseban žiro račun. Pusti PVT za dalje informacije. Pomažem ti zato što si mi simpatičan.

  13. А како то цитираш? То да ти буде тамнија позадина и уоквирен текст? То нешто са фејса?

  14. To mogu samo ktitori. To je jedna od povlastica, pored brisanja postera.

  15. Ништа онда. Обриши ми налог ако те не мрзи.

  16. Duncan Ferguson, evo sad vidim na ktitor forumu da su kao razlog brisanja tvojih postera naveli to što si mali, ružan i debeo.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.