Predstavite se!

  1. Mene ionako mrzi...ali stvarno. Dosadi se posle nekoliko decenija.

  2. Добро вече, ја сам будала.

  3. Ниси, ти си Борча.

  4. Cao svima! :) Ja sam Mila i imam 20 godina, zivim u Beogradu... Izuzetan student, jos bolji alkoholicar! :D Volim da se zezam, izlazim, i nikad ni zbog cega ne zalim! :D

  5. ako ne zalis sta kazes da u znak dobrodoslice prevaris decka sa nekim od nas sa foruma :)

    ako je vec clan onda jos bolje...:)

    zasto ti nick 19 kad imas 20es godina?

    dobrodosla..

  6. Pa hvala! Rodjena sam 19-og. :D A sto se prevare tice, je l' se ti to nudis? ;)

  7. ma ja ti se iskreno ne nudim no ovde ti se niko nece nuditi pre ce nasrtati:)

  8. Pašće neko arčenje, neko će nekog ovde spavat', vidim ja xD

  9. e ti mojne se mesas

  10. Ја сам Јанко Миловановић и пратим овај сајт још од санкција, али ме мрзело да се региструјем !

  11. Ma cim ona namiguje... ;)

  12. opasne su te babe al stvarno ja se gadim kad vidim njih par u kolu kako dzuskaju a ono mlitavo ispod ruke leti na sve strane..fujjjjjj

  13. pajko dobićeš batine na sledećem okupljanju, možda jesam baba al i dalje ubijam xD

  14. a jel ti visi tkivo ispd bicepsa?

  15. Ma visi na sve strane, sva sam ko puding... A opet ću da te prebijem xD

  16. na tom tvom putu nabacivanja iskrenost je velik korak ,priznajem...

  17. pajko jbt nisam znala da sam ti toliko stala na žulj. Ja sve kroz zajebanciju a ti mrtav ozbiljan!

  18. sveze se razvela, oma u napad :))
    sta se nadzakisete bre?

  19. neznam sta da ti kazem svidjas mi se al nemam ja taj pristup da bih te startovao ovde,nisi mi stala na zulj i da jesi to ja nebi osecao ....

  20. Ja sam napisala da ce neko nekog ovde spavati misleći na tebe i na milu a ne na sebe...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.