Predstavite se!

  1. trebalo ili ne trebalo, tako je kako je :)))

  2. Нисам млад.

  3. Cao, ljudi, zovem se Miroslav, imam 20 godina, studiram. Konačno sam odlučio da vam se pridružim ovde, jer već duže vreme posećujem Vukajliju.
    Nadam se da neću zažaliti. xD

  4. E pozdrav, ma mora da si čuo za vukajliju. jesi, e pa do jaja, a znaš tamo onog autora Cara? Znaš! Kako kul

    E pa to sam ja..... ja sam onaj što jebe

  5. E pozdrav, ma mora da si čuo za vukajliju. jesi, e pa do jaja, a znaš tamo onog autora Cara? Znaš! Kako kul

    E pa to sam ja..... ja sam onaj što jebe

    Hahahahahahaha

  6. ...Sad znam. :D
    Drago mi je. ^^

  7. Milica, studentkinja menadžmenta na FONu, treniram aerobik, volim da izlazim, i tako.
    U osnovnoj su me zvali Đula, pa sam vremenom zavolela ovaj nadimak.
    Sledeći? :)

  8. I like big tits and I can not lie. You other brothers can't deny. Word.

  9. Za sad cu samo reći da mi je drago što sam na ovom sajtuuuu... I da pridodam da mrzim štrumf gumice.

    p.s. BG, 23g, crn markantan :D LOL

  10. Ћао ћао...Јелена Хинић, 22 године...из Београда сам.
    Такође јако патим због Наташе и Даче. И посебно волим на РТС-у њихове серије рекордне гледаности, гледала сам све репризе и репризе реприза. И тако :)

  11. одметник је стигао, прережите вене, плашићу вам децу и карати жене!

  12. Frooteky, 17 iz Tuzle, slušam metal, zajebavam se po školi, imam previše slobodnog vremena :\

  13. zato što jebem mame kurvinih sinova

  14. Ja sam Ana, iz Makedonije sam, imam 17 godina i visak vremena

    Molim vas da mi oprostite zbog los srpski, ali to je najbolje sto mogu.

  15. 060 1333 677
    ako ima neka da hoće da se dopisujemo o seksu, da pišemo jedno drugom šta volimo da radimo u seksu, koje poze i tako to, neka se javi.

  16. Do jaja matori, tebe smo čekali!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.