Predstavite se!

  1. buxno promašio si temu :P

  2. Hmm, e sad mi je malooo lakse! :D Pa da znas da jeste zajebano, ali sve se moze resiti, kad se hoce! :)

  3. buxno promašio si temu :P

    šatana, samo da obavestim nove žemske :P

  4. buxno u redu je, sve ja tebe razumem :P

    Mila opušteno, ja sam ponekad malo nadžak pa ispadne bzvz ali vidim da si ok devojka, izvini ako sam malo preterala...

  5. a ti nisi otišao, a? c,c,c kakvo vaspitanje, to treba tući x)

  6. Ma daj baba.. Starijim ljudima se sve oprasta! :D Hvala buxno na obavestenju, ali nije bilo uoopste potrebno! :D

  7. ja imam krizu identiteta , tako da bi bilo kakav text bio uzaludan !

  8. Bojan, jebem dobro i kvalitetno, ali samo jednu meni dragu osobu. Cim i gej- STOP

    Više ne jebem ni tu sebi dragu osobu...Cim i gej...i dalje STOP

  9. Srdjan Bela Crkva 1983 god.
    Vukajlija je najbolji sajt u srbiji,od kad sam izvalio Vukajliju ne idem na blic i press.

  10. Baba i Mila se napiju i onda se ne kaju zbog svojih postupaka.
    To su žene bre. +

  11. Pozdrav svim clanovima ovog ekstra foruma.Moje ime je Dejan,prezime Kantar,i iz Prijedora sam,iz Republike Srpske. 90- sam godiste,studiram ekonomiju,to je to :)

  12. Jebem mu lebac zašto je teško reći Bosna.Jadna je i bjedna ali živiš u njoj....

  13. Vise volim reci Republika Srpska,tako sam naucio jbg :) tuga,jad i cemer !

  14. Ja sam Cara svenula mi kara!

  15. Ja skupljam salvete
    JA SKUPLJAM

  16. Ja imam problema sa alchajmerom i zovem se.............

  17. Добар дан ја сам Немања и и ја сам алкохоличар :Р.... Имам 20 година из Београда сам ,тренутно не радим ништа пре пар дана сам дао отказ, сад се мајем по интернету цео дан и тако....Иначе сам и јебач твојих другарица :Р...

  18. Dobar dan ja sam Nona i slatka sam ko bombona, volim mlade momke i njihove stojke :PPP

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.