Predstavite se!

  1. Cao drugari! Zovem se Ivana, imam devet godina i idem u treci razred osnovne skole "Mika Petrovic Alas". Omiljeni predmeti su mi srpski i poznavanje prirode i drustva. Skupljam salvete i mirisljave papirice. U slobodno vreme najvise volim da se sa svojom drugaricom Majom igram Barbikama. Ja imam 4 Barbike (Princeza, Balerina, Klizacica i Skijasica) i imam sobu za Barbike. Maja ima samo jednu barbiku, ali zato ima auto za nju (crveni kabriolet). Vikendom volim da idem kod bake i deke u Meljak, i tamo se uvek igram sa Markom, sinom prvih komsija. Najcesce se igramo mame i tate. Marko je stvarno super, radi sve sto mu kazem! A i ja njega cesto slusam, mada mi nekad neke stvari nisu bas najjasnije....

    Ko zeli da se dopisujemo i razmenjujemo salvete, moze da mi pise na mejl ilovebarbie@barbie.com

    Cmokic!

  2. Хуманиста сам, циник и реалиста.

    Хахахаххахахаха :)

  3. Ja pošto se nikad nisam ovde predstavio kako treba,evo sad po ugledu na ovu dvojicu iznad.
    Gimnazijalac sam, devedespeto. Pravoslavac. Beseda Šajkašima je posvećena mojim davnim precima s' one strane grane. Sviram klavir/sint(čitava 3 meseca!), bend je u fazi nastanka, treniram plivanje. Slušam uglavnom rok, naše, strano, i ostalo. Za politiku mi zvižduckaju jaja. Veliki fan fantastike kao kknjiženog žanra zbog čega me pola profesora mrzi. Važim za perverznjaka, ali oni koji me duže znaju kapiraju da sam romantik u duši. Što se tiče života posle gimnazije, blage neam ni šta ću da upisujem ni šta ću da radim. Ponosni Dorćolac celog života, ali nikada u fazonu "Dorčol brate srbija dinamita tona". Nosim ćore i furam kosicu, al' nisam kornelijev zli brat blizanac. Doduše otprilike znam čovek iz viđenja. Ne jebem.

  4. I am a
    doyenne of debauchery

  5. Ja sam Mehar Mahunovimar

  6. Ja sam Milan Jovanović, ložim sve sa Vuke da sam žensko i svi su se naložili, moja visina 192 cm, imam 90 kg, moj JMBG 1509982666666, ima pičića koliko poželite, ali imam i devojku Leposavu iz Niš. Inače živim u Beogradu, studiram medicinu već 10 godina i imam mnogo love. Toliko o meni, ko želi da mi da pičić, neka pošalje pvt

  7. Ja sam Jordanka i ja sam alkoholičar.

  8. Ja igram fudbal. Mnogo sam dobar, bijem glavom, bas imam udarac. Dobro djelujem iz prekida, nakon kornera i slobodnih udaraca sa strane, uostalom, iz svih vrsta ubacenih, nabacenih lopti. Odgovaraju mi niske lopte pune efea, jer mnogo brzo umijem da procijenim putanju lopte, dakle prije protivnika. Na zemlji nisam los, imam dug korak i ostre laktove. Uvijem da zavarim neku volejcinu u maniru Batistute, mada sam vise u smislu Kempesa ili tako nekog. Mada i kao Zigara mogu da prodjem, iz mladjih dana, kad je bio u Zvezdi.

  9. Jа сам из Европе, али сам рођена у Африци. Мајка ми је астечко полубожанство, оца никад нисам имала, али се бавим мишљу да набавим једног. Волим свашта а мрзим исто тако. Декларишем се као особа која слуша поп и рок, али играм на столу уз народне песме. У хороскопу сам као што сви знамо вестерн из седамдесетих, подзнак шалтеруша. Учим медицину, у слободно време сам ишлер, лечим свакакве пацијенте, а најрадије црнце. Дајем онлајн часове брзинског прања судова са посебним освртом на загореле џезве. Ja сам у принципу дете са села које учи школу у граду а руча углавном у парку поред фонтане. Пишем текстове и саставе, а свеску у којој се они налазе чувам у фрижидеру, оном поквареном. Деду бијем само кад заслужи. Велики сам фан пивске индустрије, а од одликовања имам само укор пред избачење из средње школе. Обожавам авионе, а почела сам да учим и арапски због Арапа у Стинговој песми Дезерт Роуз. Много ме привлачи динамит због разноликости и раширене употребе, ка бум, ка бум! Oпасна сам и наоружана. По занимању сам занимљива. Толико од мене, више среће у наредном колу.

  10. Ja sam gonic robova !!

  11. Ja sam onaj koji omiljenuje (imam skoro 700 postera u omiljenima) i onaj koji predlaže. Već jedno 3 (možda koji više) postera koje sam predložio su ušli u odabrane. U slobodno vreme vrištim ko konj. Smrdim, trulim, raspadam se, dišem... Dakle živ sam!

  12. Kad je Artemida bila stara tri godine, rekla je svom ocu Zevsu da se ne želi nikada udati i da želi vladati zverima i nimfama. Kad se zasiti lova, Artemida odlazi Apolonu ili u Delfe (Apolonov hram) gde pleše s nimfama, Haritama i Muzama. Akteon, lovac i princ, video je golu Artemidu dok se kupala pa ga je ona pretvorila u jelena. Ubila je i Adonisa, poslavši na njega vepra. Artemida je Kalistu pretvorila u medveda. Bushidova zena.

  13. artemida pobijedijo.

  14. aa brateee
    razvalili ste temu sa vasim "sviram u bendu" i tim sranjima. Cim lupi tri povezane note u metalofon oma pravi bend. Dozivljavam rafalni transfer.
    A tek one fore "zanima me istorija" i to... Facepalm kolicine mnogo!

  15. Озбиљно свирамо у бенду, ако ниси знао, Самчевић и моја маленкост свирамо у истом бенду, нашем, персоналном DECXKO! Он до јаја свира а ја завршио музичку, тако да не сери. А то са историјом, били смо изром случаја обојица на републичком прошле године, али опет то не значи да разваљујемо, али опет занимамо се за то.

  16. PA LEBAC MU NJEGOV! NIJE VAM OVO LEKSIKON

  17. Ja sam genijalni maestro, i to je sve o meni.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.