Prijava

Kafa + cigara = jaaah!

Bila i na propranololu do pre godinu dana, sad retko, samo kad moram.

A da, jedno vreme sam uzimao i bensedine i ksalol iz zajebancije pred spavanje, ali ima tome više od godinu dana.
Inače lekove ne pijem ni kad sam bolestan.

Konzumiram azot dioksid otkad znam za sebe.

шта серете да узимате пропранолол који курац

hmm, nikotin u neograničenim količinama, jelen pivo + viljamovka, to je svakodnevnica
a skoro sam mešala augmentin (penicilin) sa gore navedenim, i naravno brufen sa pivom, redovno, kad me boli glava
ps, dobra tema, sad mi je mnogo lakše, mislila sam da sam jedina

"шта серете да узимате пропранолол који курац"

A šta ti KOJI KURAC postavljaš retardirana pitanja?

и ја често мијешам бруфен и пиво, ал` кад ме боли зуб :-)

е, ладно у исто вријеме поставих коментар, не знајући да ћеш ти ово написати, мајке ми (ово за пропранолол)

... а серете да пијете пропранолол, јер сте чули да га и ја пијем (с разлогом), па да се ја не бих препао, ово, оно...

Pa naravno da je s razlogom, i kod mene je bilo s razlogom, nije to lek koji uzimaš kad hoćeš da se blesaviš. Što reče Peđa, lekove ne pijem ni kad sam bolesna, ali ovo se moralo.

добро. пошто људи око мене, у задње вријеме, стално причају о томе како имају сличне здравствене сметње као и ја што их имам (а причају то са циљем да се не препаднем), помислих да и ви овде на сајту слиједите ту политику...

јако конфузан коментар, али тако је то некако.

Muzika, muzika, muzika :) i cigar :)

Ja ponekad meditiram, jel se to racuna? Isto je ko da se naduvate, samo niste naduvani :D

Nikad ispod 2 poroka, prestanem nešto uzimati pa predjem na drugo...ali kaže doktor da ću doživeti 50-u, skoro je siguran...

Ja volim da se drogiram isparenjem iz markera i lakova za nokte.

nikotin, kofein, terpentin, nitro i ponekad isparenja azotne kiseline.

slatkisi i alkohol...brda i reke istih...:))))))))))

Samo steroidi!!!!!!!!!!!!!!!!! :)