Prijava

EMO

EMO: ZIVOT,, TI.. JA.. MI!! PAKAO,, ZIVOT!!!
KADA TE OTAC TUCE SVAKU NOC I TI NE MOZES NISTA UCINITI DA TO SPRIJECIS,, LADA TI JE MAJKA ALKOHOLICARKA I KADA TE TETAK SILUJE KADA IMAS 10GODIN,, KADA MRZIS ZIVOT ZBOG JEBENE NEPRAVEDNOSTI SVE ONE KOJI TE OSUĐUJU,, KADA SE REZES DA BI SEBE KAZNIO I OSJETIO BOL,, KADA ZIVIS U TAMI 10 GODINA!!!!!! TO JE EMO,, TO SAM JA!!!!!!

definisala emo, 18.10.2008. // Nema komentara // 0:0

emo

Vi nemate pojma sta je emo,, kako je to zivijeti iz dana u dan u tami i od jebene boli kojom se jedino mozete i utjesiti.. emo nije fazon.. kult ili put emo je emocionalnost,, emo nije bolest,, emo je ne prihvacati ljude i stvarnost kakvima jesu... ljudi svi isti,, bezlicni,, egoisti,, a zivot vece sranje,, delikvencija!!! zato ne pametujte,, ako zelite da nesto kazete prvo saznajte vise o NAMA ali ne preko int,, to su samo price i pretpostavljanja morate biti emo da bi ste razumijeli tako da vam je bolje da se ne trudite- nikada necete uspijeti!!!! emo freak

definisala emo, 18.10.2008. // 9 komentara // 4:9

:-)

Imam jedan mali problem...vec sam slagala u startu maloooo VECI problem.
Ja sam inace lezbejka i imala sam odnose sa devojkom koja me je zadovoljavala prstom,pritom sam sa tom istom devojkom izgubila nevinost!
i posle svakog odnosa mi je isla krv iz materice skoro dva meseca.....
jako sam uplasena,pa ako vam nije problem da mi kazete ili objasnite sta to moze da bude!
u napred zahvalna..
ako vam nije problem da mi u styo skorije vreme odgovorite-sa mogucnoscu odmah! hvala

definisala Problem, 31.10.2008. // Nema komentara // 0:0

degutantno

cao
sta radis

definisao LAZA, 26.10.2008. // Nema komentara // 0:2

ženski petko

Sveta Petka

definisao djordje tarakcija, 26.10.2008. // Nema komentara // 0:4

Ako sam shvatila, pod najbolje podrazumevaš najgluplje? Nešto kao:

tokio hotel

Vi ste jedini pederi i lezbejke u celoj ovoj prici,poremecene budale!

definisala TH_girl, 05.08.2008. // Nema komentara // 0:2

AHAHAHA... JTU, ove dve poslednje su koma!

azis

PRIČAJTE ŠTA GOD HOĆETE ZA NJEGA
ON NE BI BIO TOLIKO POPULARAN DA NIJE UZEO OVAKAV IMIDŽ
A PLUS IMA EXTRA PESME!

definisala INČE, 23.10.2008. // 9 komentara // 1:9

Da, definitivno sam shvatila. :)

ljubav navika panika

sreca sreca radost!!!

definisao foto_instict, 05.08.2008. // Nema komentara // 0:2 // vrati

Isidora Bjelica

ona je kriv shto sam ja tranvestit

definisala fajko, 26.11.2007. // Nema komentara // 15:9

Isidora Bjelica

Reče nos:"Sve je počelo kao bezazlena izraslina."

definisao oraj, 28.01.2008. // 1 komentar // 14:5

Nezaboravne:

Milan Stanković

MIKI UVE MIKI EVER MILA JE NAJBOJLI NAJLEPSI SVE POHVALE ZA NJEGA MIKI TAKO NASTAVI NAJLEPSI OD SVIH SA NAJLEPSOM FLIZURON NAJBOJLI STAJLING I ANDZELSKI GLAS

TO JE TO
definisala ines4e, 12.10.2008. // Nema komentara // 0:1

Milan Stankovic The Best Forever

MIKI THE BEST da je takav Miki kako one sta mu zavide opisaju onda ne bih bio ona sto jest poznat kako sto je i kako ga svi devoj4ice vole

To je prava istina MILAN STANKOVI4 EVER
definisala ines, 12.10.2008. // Nema komentara // 0:1

Milan Stankovic The Best Forever

Ko govori loso za Milan Stankovic to je samo zato sto mu zavidi Miki je stvarno super i sa toliko naviva4a je trebalo pobediti Miki nije takav kako ga opisuju ludi koje mu zavide one koje pisu loso za Mikija one su takve i to mogu da napisu za nih

definisala ines, 12.10.2008. // Nema komentara // 1:1

azis

Jelena Karleusha u slobodno vreme

definisao eXp0, 09.10.2008. // Nema komentara // 0:5

Biser

Ono sto skoljke iseru

definisao wormfromserbia, 12.10.2008. // Nema komentara // 0:1

Nobelova nagrada

nagrada za osobu koja je pomogla razvoju u drustvu i omugucila nam buducnost lepsu i sigurniju...

ja zasluzujem nobelovu nagradu za kladionicu.otkrio sam mnoge timove pa sa ozete da se kladite na njih opustenio kao na primer rakunat i senju.inace ja sam premier92 nrgo sam banovan.
definisao wolves, 11.10.2008. // Nema komentara // 0:0

Jelena Tihi Ubica

Verovatno devojka koja se predstavlja kao muskarac, napisao( a mozda i /la) toliko definicija da se stice utisak da zivi od Vukajlije. Isto tako, gde god nadjes vise komentara na neku definiciju, tu je musko-zenska Jelena otvorio zucnu raspravu koja cesto nema nikakve veze sa definisanim pojmom.
Verovatno jedan deo dana provede kraj tv-a, a ostatak blateci na Vukajliji sve ono sto je na tv-u video. Televizija je izvor njegove hejterske energije.

definisao Snezni kralj, 09.10.2008. // Nema komentara // 2:2

Jelena Tihi Ubica

to je lik zbog koga sam bila u-16 na swaku definiciju mi stawlja palac na dole bez obzira da li je losha ili dobra...da ne goworim o rasprawi koju smo wodili pre neko weche...STRASHNO!

definisala otkachena, 09.10.2008. // Nema komentara // 0:2