Prijava

Када већ постоји тема на форуму где се можеш тужакати модераторима на минусе, ја не видим разлога зашто се не би отворила и тема на форуму за нас који сматрамо да смо добили незаслижене плусеве?

Треба се заштитити од непотребних плусева.

Некад је већа срамота добити плус од неког корисника. Кад погледам коментаре на неке своје дефиниције, и кад видим ко ми је све дао плус, дође ми да обришем налог. Али не може.

Зато сматрам, да треба постојати овакав подфорум, знам да ће се мало корисника жалити на плусеве, али ипак!

Од понеког је плус срамота већа него да ти тај да минус.

Зато, ништа вас не кошта, да дозволите ту могућност, због нас који се стидимо нечијих плусева.

Као што се (сасвим оправдано) кажњава ,,хејтовање" које је УВЕК неоправдано (само по себи), зашто се не би кажњавало и ,,лајковање", али само на захтев аутора?

Шта мислите о овоме?

Па већ се и кажњава лајковање одавно.
Свако оцењивање за које се процени да је одрађено без читања, небитно да ли је позитивно или негативно, се санкционише.

Е сад, ако се твој предлог своди на то "а види га овај аутор ХХХ ми је дао плус на ову дефиницију, а ја то не желим од њега", онда сматрам да је предлог тешка небулоза.

,,Свако оцењивање за које се процени да је одрађено без читања, небитно да ли је позитивно или негативно, се санкционише."

Не, пре свега мислим на особе које су читале.

,,Е сад, ако се твој предлог своди на то "а види га овај аутор ХХХ ми је дао плус на ову дефиницију, а ја то не желим од њега", онда сматрам да је предлог тешка небулоза."

Мислим да треба имати контролу над плусевима, а над минусима никад. Не своди се се на то да КАЖЕШ обриши ми НЕЧИЈИ ПЛУС.

НЕГО - ОБРИШИ МИ 18 плусева, не могу да поднесем да да ме 18 одвратних особа тако оценило!

ЈА сам за то и да се дозволи да аутори бришу дефиниције.

,,ЈА сам за то и да се дозволи да аутори бришу дефиниције."

Претерао сам у брзини.

Ја сам за то да аутор може у свакоме тренутку обрисати своју дефиницију, кад год је написана.

Али ово је већ, претпостављавм, већ виђено...

Čoveče, idi u manastir, leči se. :)

Prepametni Gamby uvek ima dobar predlog:) Ja pišem iz manastira!

Plusevi i minusi se brišu samo onda kad se pokaže da su davani u gomili, bez čitanja ( tzv. lajk i hejt ). U ostalim situacijama se ne brišu, jer nije fer prema onom ko ocenjuje. Svako ima svoj ukus, makar on bio i nakaradan.

Što se tiče brisanja sopstvenih definicija, period koji je autorima na raspolaganju od 24 h je sasvim dovoljan da autor proceni da li ta definicija treba da ostane ili da ide put groblja. Uostalom, to je jedno od najbitnijih pravila sajta i ne vidim da bi ga trebalo menjati u narednih par hiljada godina.

Suština je, dakle, da ja ne mogu reći, ukinite mi 20 pluseva?

Okej. Samo to me je zanimalo.

Samo u slučaju ako je tih 20 pluseva dao jedan isti autor a da nije pročitao tih 20 definicija. U svakom ostalom - ne.

Šteta što ne. Al, dobro... Tako je kako je.

Ček, a sad me baš zanima, zašto bi ti brisao pluseve određenih autora? I u ostalom, kako znaš ko ti je dao plus pa da baš njegov želiš da skloniš?

Zar nisam napisao ,,kad vidim ko mi je dao plus", dakle ipak nekako vidim? Kako? Pa, na jedni moguci nacin - Po komentarima!

Ovo se odnosi samo na one ,,vidljive" pluseve u komenarima.

I, ponavljam, nisam za to da se prozivaju ti koji dadose plus, vec da se lepo,posteno kaze moderatoru:

,,Imam 3 plusa za prijavit!"

Dobrovoljno.

Ljudi često slažu, pa pišu hvalospeve u komentarima a daju minus. Nebitno. I dalje ne shvatam što bi želeo da ti se brišu nečiji plusevi, al ajd, što moram sve da shvatam.

Da, bas ti moras sve da znas. Ti si moj omiljeni moderator!

Ja nikad nikome nisam dao minus, stvar je u tome sto ja mogu to da kazem ,,Nisam" a ti, ako si ne smes da otkrijes da li jesam ili nisam.

Naravno, uvek mogu da te izazovem da kazes: ,,vidi ovoga, dao je 1500 minusa, a ovde pise hvalospeve"

ili da kazes: ,,vid' stvarno! nikad nije dao minus!"

ali ti, kao moj omiljeni moderator (ja opaljen a ti sladak!) ne smes to da otkrijes zbog moje privatnosti:)

,,I dalje ne shvatam što bi želeo da ti se brišu nečiji plusevi, al ajd, što moram sve da shvatam."

Pa, zato sto znam neke sa ovog sajta licno (a cesce bezlicno), pa eto zelim da se takvim brise svaki plus

Ko o cemu, oni kojima je dosadno o plusevima... -.-

Što više objašnjavaš, sve manje razumem svrhu toga.
A šta se dešava kada ti 18 ljudi čiji plus ti ne želiš isti plus da, a ne napiše ništa u komentarima? Kako bi onda tražio brisanje tih pluseva?

,,A šta se dešava kada ti 18 ljudi čiji plus ti ne želiš isti plus da, a ne napiše ništa u komentarima? Kako bi onda tražio brisanje tih pluseva?"

Takvi plusevi nisu preporucljivi. Dakle nije lepo napisati samo ,,+" u komentaru ili ,,Super".

To ja i ne racunam kao plus.

Jebi ti mene ako ja išta ovde shvatam. :). Mora da je zbog manjka sna. Kul. Aj da ja ovo lepo zaključavam, pa da jedemo neki burek i jogurt, pusti pluseve sad. Mislim, ja ću sigurno da jedem, ti kako hoćeš. :)

Black_hole!

Omiljeni!