Dakle, filmovi

  1. пров ће ме раѕумети :(
    ЕДИТ: Ма чувам их на три различита места, три различите партиције диска.

  2. Zasto to radis reme objasni nam?

  3. Ja se dosta razumem u kompijutere

  4. Reme uz dužno poštovanje mom prijatelju Provu ali moram te pitati tebi je samo Proviron ciljna grupa?
    Brate po tome bih rekao da i uređuješ neki časopis fazon na faklutetu koji pohađaš

  5. pseto88
    Zasto to radis reme objasni nam?

    Podijelio je sigurno particije prema žanru filmova, a ne znam koji je ono žanr obično na najvećoj particiji #samokažem

  6. najveće uvijek idu na filmove koje je gledao
    onih 20 nešto što nije
    a onih 20 i nešto je što su mu filmovi za sva vremena

  7. Zasto to radis reme objasni nam?

    Колико се ја разумем у секс, кад попуниш једну партицију, на њу не мереш ништа ставити више, па мораш да пређеш на другу и тако.

    Reme uz dužno poštovanje mom prijatelju Provu ali moram te pitati tebi je samo Proviron ciljna grupa?

    Пров циљна група? Нисам баш најбоље разумео питање, али да ти одмах одговорим, не. Много више волим црвенокосе жене са пичком него особе са хипстер наочарама, спојеним обрвама и чизмама са избаченим језиком.

    А Прову бих поклонио брата јер је добар човек.

    najveće uvijek idu na filmove koje je gledao
    onih 20 nešto što nije
    a onih 20 i nešto je što su mu filmovi za sva vremena

    лол

  8. Seltiče, ne sećam se da sam obrisao film a da nije fajl bio neispravan i da plejer nije hteo da ga pusti.

  9. Hahahaha sto su svi pomislili da sam pitao zasto ima te particije sta li su jer je ubacio edit a ja pitao kao da bude da ga neko eto pita sta to sabira i kompkikuje kad se vec namesta u principu mi puca kurac i za filmove i za te particije

  10. oce ovo da bude vise delova ?
    steta sto nije uradio rokenrolu2 valjda postoji scenario

  11. судећи по завршетку филма, биће и следећи део, мада то само закључујем, не бих знао.

    Гледао сам немогућу мисију нову, кад сам се већ дотакао тих акционих филмова ових дана. И... боља је од претходних, нема шта, коректан филм ко воли такве ствари.

  12. Što se tiče nove "Nemoguće misije", gledah na nekom stranom sajtu kritike i stoji kritika pomenutog filma fazon 4 i po ili 5 od 5 zvezdica, a slika pored - Ijan Hant se drži za krilo aviona koji poleće. xD

    EDIT: Ipak je ova slika bila, ali svejedno.
    http://s13.postimg.org/8v9nhw32f/12345.png

  13. Моја нека оцена је неких 8 од 10, посматрајући га само као акциони филм, и знајући да је то "Немогућа мисија". Пар клишеа има, али заплети и остало, сама прича и акција чине да буде добар акциони филм. Додуше ако му се приђе само с те стране, као акцији и ништа више.

  14. Slazem se sa provom ne moze dobar film biti ako neko visi sa krila aviona da bi bio dobar film mora biti depresivnih kadrova, krljavih riba, da je crno-beo i da vode naizgled isprazne dijaloge pune skrivenih znacenja. Po mogucstvu da pada kisa lisce opada i jesen je stigla u moj kraj. Jebem ti rezonovanje

  15. I da neko umre u šumi, a to bude prikazano kamerom koja se okreće dok snima krošnje. Ne smemo to zaboraviti.

    EDIT: Švarci se držao za stajni trap Džambodžeta svojevremeno, a ono nikad jači film. Pozz za Alisu Milano, ljubav moju još iz obdaništa.

  16. Slazem se sa provom ne moze dobar film biti ako neko visi sa krila aviona da bi bio dobar film mora biti depresivnih kadrova, krljavih riba, da je crno-beo i da vode naizgled isprazne dijaloge pune skrivenih znacenja. Po mogucstvu da pada kisa lisce opada i jesen je stigla u moj kraj. Jebem ti rezonovanje

    I da neko umre u šumi, a to bude prikazano kamerom koja se okreće dok snima krošnje. Ne smemo to zaboraviti.

    Hahahaha al me nasmejaste sunce vam jebem ludo.

  17. CITARPozz za Alisu Milano, ljubav moju još iz obdaništa.TATIC
    Au au au diras me de sam tanak iskreno sam je voleo a svi au drkali na nju. Kurva

  18. Skidam MI, odgledaću večeras, sisajte kurac.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.