Dakle, filmovi

  1. Den Simons, Daglas Adams, Klark, Isak Asimov... ali ne i Tolkin

  2. da, sad sam povezala. u pravu si

  3. Nevaljala si bila.

  4. o/

    da li biste mogli da mi preporučite neki film o zumbi?

  5. Mogao bih baš dosta filmova o zumbi da ti preporučim.

  6. "It follows" je bljutavo govno. Nisam pogledao neki dobar horor godinama, i sve se nadam natrčaću na nešto od čega će srce da mi ispreskače, a to nije teško jer sam do pre neki dan pušio k'o konj, međutim ništa. Baš bljutav film, očekivao sam nešto više, u najmanju ruku SPOJLER SPOJLER SPOJLER da se više poveže s gledaocima, da se ONO prenosi nekim dodirom i da u završnoj 3D sceni glumica pruži ruku ka publici, to bi ono baš bilo odlično. Ovako je prosek.KRAJ SPOJLERA

    S druge strane, "disconnect" je onako dobar film, preporučivao ga je neko na temi ovde davno, pa mi je blejao na listi do danas, dobar film, o opasnostima neta, kapiram da bi se većini vukajlijaša dopao, ili bi se bar pronašli u njemu, heh.

  7. http://www.imdb.com/title/tt0108188/?ref_=fn_al_tt_1

    Kakav umni jakuza film! Gledalo mi se nesto ultra glupo sa pucnjavom, kad ono jadac. Muzika opasna, tema opasna, sve opasno!

  8. Beovulf sa andjelinom mi nije bio los ali ja sam ga gledao 2007 ili 08, sad ne znam kakvu bih mu ocjenu dao.

  9. Star Wars uskoro gleda se

  10. Предложите неки филм у ком Метју Меконахи умире.

  11. Kako misliš umire metju mekonahi?

  12. Треба ми нешто да ме обрадује.

  13. Ima li scena u kojoj umire negde na Jutjubu ili mpram da skidam ceo film?

  14. Tu umire ceo film, mislim da će ti se dopasti

  15. Više bi mu odgovarao neki film sa Mekonahijem, al da umre u prvih pet minuta filma i da se nadalje više ne pojavljuje

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.