Prijava

Alisija Vikander je prawa mitza, priznay!

dajte neku poludramu bez kineza i crnaca, znači samo belci, može i neki meksikanac

imas ovu novu dramu
nisam je gledao ali vidim raja izbacuje
http://www.imdb.com/title/tt1172049/

Hahah jebem ti ja tek sad izvalio da Drive nije Drive na koji sam ja mislio...mislio sam da je Drive onaj film gde neki lik vozi tokom celog filma autoputem nekim i stalno ga zove neki jadnik iz firme, i ovaj mu objašnjava šta da radi i na kraju mu se valjda dete poradja i on ide ka bolnici, ne sećam se davno je bilo. Kontate, mislo sam da je to Drive jer čovek vozi lolčina...Ali pošto to nije Drive, zanima me jel zna neko kakav je film - Drive?

taj tvoj film je sa arminom u glavnoj ulozi i zove se Locke

drive nisam gledao ali sam cuo da papet govori da je odlican

Ok druže, hvala ti, ti mi jedini pomažeš, vidi se ko je ovde pravi prijatelj. veliki pozdrav tebi i tvojoj porodici o/

za mene je dan ispunjen, pomogao sam iskonskom prijatelju
pozdrav druze shomy23

imate li neki film o pomaganju prijateljima

Postavite isto pitanje na temi o serijama kako bih vam predložio seriju - Prijatelji, prijatelju.

Nekad je Šomika tražio isključivo od mene da mu preporučim, a sad se zadovoljava, neće mi zameriti, predlozima Makaronca. Koliko je moj ugled ovde srozan. :'(

makaronac je veliki znalac, e kad se setim kako smo diskutovali 29 sati neprestano o Big Shortu...

Nadam se da ćemo nastaviti našu diskusiju prijatelju. Lijep pozdrav

I ja se iskreno nadam druze...kako su tvoji? Jesi i dalje u onoj dvospratnoj kući u Mrkonjić-gradu?

Dobro su hvala presvetome gospodu bogu!
Nisam druze, bilo kliziste, sve mi otislo dodjavola!
ali bog zna zasto je to uradio, zna sta je najbolje za mene
sve ce biti dobro, evo me u parku, kradem net

Ma ko zna zašto je dobro heh:) Ništa, pozdravi onda ćala Mirka i kevu Snežanu, i reci joj da pravi najjaču poparu na svetu, pozdrav prijatelju