Dakle, filmovi

  1. Manchester by the sea - jebena filmcina, Kejsi ako ne dobije Oskara za najbolju ulogu evo ja ne znam

  2. govnas hahahahaahaha

  3. nikad ne gubimo svoje demone Kosovac, samo ucimo zivjeti iznad njih

  4. gledao Silence večeras, nisam oduševljen, premalo materijala za priču od dva ipo sata

  5. gledao Jump Street 22, upišo se od smija

  6. da se razumemo gledao sam ga samo zbog johana hilla

  7. ja gledao sinoc dr strange to me nateralo kao danas da okrenem list da bolje zivim nisam kupovoa koka kolu :D

  8. maestro jebemiti majku u picku

  9. Silence najbolji film 2016. samo je Bonbon priglup.

  10. Da li se ikad desilo da jedan glumac dobije dve nominacije za najbolju mušku ulogu na jednoj dodeli oskara, i da li je uopšte moguće da se to desi, zna li iko? Ne poznajem baš propozicije, ne deluje logično da može, ali ovaj endru garfild je definitivno zaslužio dve nominacije ove godine, za hacksaw ridge i za silence. Verujem da će mu se tek poveravati uloge u ovim "velikim" filmovima, mogao bi da bude novi DDL.

  11. Kapiram da ti se svideo kad dade ovakav komentar za Garfilda. Ali je Nison izdominirao kao pojava.

  12. Gledam upravo, imam još nekih 40 minuta, došao samo da pitam ovo iznad i da posle vidim odgovor i da diskutujemo. A utisci do sad: prespor malo za moj ukus, revenant mi je bio dinamičniji. Gluma ovog garfilda me baš zadivljuje. O samom filmu ću kasnije.

    Ali sad sam pročitao ovaj mali spojlerčić (dobro, očekivano je da ga sretne, nije spojler u tom smislu), pa kapiram da neću biti toliko fasciniran njegovom pojavom :)

  13. Ajd, ajd, javljaj da prodiskutujemo posle :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.