Dakle, filmovi

  1. Papet, kad vidiš glumu Kejsijevu u Mančesteru zaboravićeš Čkalju

  2. sinoć sam hteo da ga pustim mančestera, ali nema još dvd

    ide ovo sa arapinom u francuskom zatvoru na lager

  3. Šta skidaš Rađ, jel ovo?

  4. Gledao sam, Francuzi = manijaci.

  5. http://www.imdb.com/title/tt2359024/
    врло дојајан филм препун неких детаљчића који ти западну за око

  6. kakva je filmčina Silence... al' stoji što Reme reče, mora gledaocu da odgovara taj fah

  7. Где се гледају филмови онлајн? Не могу сад ни да скидам, ни да користим попкорн и сличне програме.

  8. Са нашим преводом.

  9. Izguglaj, ima gomila tih sajtova, ako ti treba za laptop - lako ćeš, ako je za smart tv - radi posao filmovita (čini mi se da se tako zove), kvalitet odličan, ali reklame ubijaju (makar na tv-u, kapiram da nema toliko problema s kompa) toliko da ne možeš da ga pauziraš u toku gledanja, jer ako pritisneš išta - iskoči reklama koju ne možeš da ugasiš i pojebeš stvar. Filmovizija, filmovix, filmovita, to je sve radilo ranije, ne znam sad, poodavno nisam gledao film tako.

  10. Пустио сам на инфопулту хаха, колико видим, шљака без проблема. Пезос ће бити поносан.

  11. Nemoj neko da se zajebe pa da pusti don't breathe da pogleda. Sve koji su na bilo koji nacin ucestvovali u pravljenju istog treba tuci i ponizavati istovremeno

  12. http://www.imdb.com/title/tt0076786/?ref_=nm_flmg_wr_21

    Hteo vise puta da ga pogledam,tek se sinoc odlucio.Vizuelno jako zanimljiv,nacin na koji su koristili svetlo i boje,kisu.Prica je ok,naravno da su specijalni efekti zastareli gledajuci danas.Muzika je isto ok uklopljena.
    Jedino me jebe jezik,skinuo sam englesku verziju i u par dijaloga sam video da se ne podudara ono sto govore i pokreti usana.Mrzelo me da guglam,al u 95 posto dijaloga se poklapa. 8,5/10

  13. Stefane, infopult odlican ako platis clanarinu, 1e mesecno plus standardni sms, inace samo jedan film dnevno moze....a alternativa odlicna je onlinefilmovisaprevodom, ime sajta bas ne odaje utisak nekog kvaliteta al je vise nego odlican i ima velik broj svega.

    dont brit odlican hahah, napeto bilo jako, al sam se 90% nervirao zbog nekih nerealnih odluka glavnih glumaca, mogli su da pobegnu sto hiljada puta od jebenog slepog coveka

  14. Te koji naplaćuju za gledanje piratskih filmova ne da treba pohapsiti, nego im treba odseći jaja i okačiti na čelo, zbog tih govana i zatvaraju prave piratske sajtove

  15. http://www.imdb.com/title/tt2543164/
    Samo da se poserem po ovom filmu,ne znam kad sam zadnji put gledao ovakvo govno sa ovolikom ocenom.
    Ocaj jebeni 4/10

  16. tebi je mozda govno, drugima nije, svi koji su odgledali arrival sa ove teme su rekli da je fantastican i da je film godine...tipa u top 5 filmova u zadnjih 10 godina

  17. неки су чак и плакали колико ја знам.

    говно, слажем се, ја сам му дао шестицу за труд додуше.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.