Prijava

Za autobiografski film o Evi Mendez bi trebalo naci pravu kurvu koja glumi Evu Mendez kurvu koja glumi kurvu u nekom filmu. Sorry for the evamendez hate, me drunk.

desi apofise. savršenoj ženi za tebe je koji film omiljeni?

http://www.imdb.com/title/tt5207166/ - gledo danas. eto, i ovo se vodi kao komendija.

Gledao Assassin's Creed. Zanemarljivo sve osim muzike.

Ko je preporucio ovaj Que dios non perdone

Pola sata je proslo izuzetno spora radnja ako ne bude nadoknadjeno poslacu rasnijevo govno u pvt doticnoj osobi

Que dios druga polovina mnogo bolja, autor al bandi moje isprike

desi apofise. savršenoj ženi za tebe je koji film omiljeni?

Auuf koliko tesko pitanje. Morala bi da svrsava na Matriks (savrsen spoj filozofije, sf/a i kulnoce), da gotivi Harvey-a i Bracu Bluz, da pusta Bergmanove na omnibus, a da joj je omiljeni Brazil. Eto na prvu loptu.

Same question?

Ako ima takve neka mi se javi na pvt, nisam nesto obdaren a nisam ni zaposlen. Procelav sam i mrsav, i nizak. Ali sam lep i pustam bradu. I imam harizmu. Tako mi se zove ribica. Koja je crkla. Nemam harizmu.

Realno, ja se najbolje slagao s ribama s kojima mi se ne slaže ukus u potpunosti. Ali recimo, Paris, Texas, True Romance, The Deer Hunter i Aliena, Boogie Nights, Taxi Drivera isto recimo. I mora da poštuje treš.

I da poštuje godišnji ritual gledanja Odiseje u svemiru u sedam izjutra sa zvukom od kog se ruši zgrada..

Suštinski, nebitno je dok god ako neće da gleda film ne pičkeće dok ja gledam, lolo.

Ne sme da se lozi na star trekove i ta govna neke granice moraju da postoje

Ne sme da se lozi na star trekove i ta govna neke granice moraju da postoje

Au, bre Scousere... Dajem tauzenku modu koji ga banuje...

bolje uplati na belog brt ;(

Uplatio sam već, brat.Sta bih ja dao da naletim na trekerku. Da me gladi po glavi i tepa Pikardčiću.

Scouser
Ne sme da se lozi na star trekove i ta govna neke granice moraju da postoje

pre sat vremena

Amin

pa dobro, sve je stvar ukusa.zelim ti da nadjes jednu takvu a meni jedan dobar triler na foru ovog

que dios ako nije prob xd

Izašao Silence (2016) blurej rip na YIFY.

Aguirre the Wrath of God 1972

http://www4.slikomat.com/13/0316/jpc-Screen.jpg

Shoah 1985

Prejeben dokumentarac. 10/10

Jodorowsky's Dune 2013

Takođe vrlo dobar dokumentarac.