Prijava

Django kakav je?

Niko neće da ti odgvori jer ne zna da l' je ona trula fora kao sa drajvom ili stvarno pitaš, haha.

Ako stvarno pitaš: 9/10, sad bih ga opet gledao.

Ako se sprdaš: Jbg, ispao sam.

aj i ja ozbiljno da kazem jebe django, soundtrack sam bas rokao pre nekoliko

kakav je tarantinov film!? troll alert

Brt ja kapiram da pseto nije gledao ni dva tarantinova filma, skoro je baš izjavio da nije ljubitelj filmova.

Đango je meni najbolji tarantinov film, makar mi je najbolje legao (uz pulp fiction naravno), s tim što moram ovih dana opet da pogledam kill bill-a i inglorious bastards, nisam ih gledao predugo, mada mislim da će mi đango opet ostati na prvom mestu od njegovih. Iznad reservoir dogs čak.

Hahaha sprdao sam se jebe mi se za djanga ne znam ni kako mi pao na pamet ako je za drajv bila fora

uh nije bas toliko dobar (meni bar ofc), cak mogu reci da mi je ovaj hatefull eight 2x bolji, iako traje 3h gledao sam ga dva puta pokidao je bas bas

Sto sam jajara brt, jer si se ti upecao na bucku ko som? :D

Pa nije mi žao što sam se upecao jer sam bio dobar čovek sa željom da pomognem.

Ne znam skauzer, meni je bolji od H8, mada da ne jedem govna, i H8 mi je vrh isto sam ga bar dvaput odgledao, samo eto đango mi je baš legao pa sam subjektivan, teško da bi se iko ovde složio s tim da je đango > reservoir dogs > pulp fiction

Palp fiksn do jaja film. Ja sam odgledao malo filmova al to sto sam gledao to su sve vrhunski

odgledaj star trek epizoda 6 ako se ne varam, preodlican je brttt

paterson užasno sranje od filma, bolje da sam odgledao air bud

ahaha, da Shomara slazem se, cak sam ponovo gledao drogiran i isto sranje

hahahah umetnicki film jbg, covek ne pravi komercijalne filmove :D

Somi odgledaj ovaj od istog reditelja, sigurno ce ti se dopasti scena u Rimu sa svestenikom, valjaces se po podu od smeha http://www.imdb.com/title/tt0102536/?ref_=nv_sr_1

night on earth dobar

bombi otkud ti i droge sad zar nisi izricito bio protiv ili je to samo protiv vutre

pa da protiv vutre, ne bih voleo da mi neko sipa tako neku drogu u kokain