Prijava

Hteo sam da budem prijateljski nastrojen :(

Tilmo otisao zbog soma dinara, ovaj otisao da ne bi rekao kad ce da se zeni...eh

hahaha dobri ste. Daleko je to od ženidbe, a i slab sam s parama posle dugo vremena. Čak sam i tanak po pitanju letnje odeće, moram nositi košulje uveče. Zato Cou boli kurac, toliko je dugo u vezi da već švercuje Njujorker majice.

ps
A kazi mi molim te tvoje strucno misljenje, kao velikog filmofila i postovaoca reventanta, da li je normalno pogledati 10 filmova za vikend osim ako si iz zdravstvenih razloga vezan za krevet?

20 filmova za deset-petnaest dana.
Dva filma dnevno u periodu kad ne radim ništa pametno, ujutru gledam filmove, uveče pijem. Okle ti ovo "za vikend".

Hmmmm a zasto ti mislis da se ovo odnosilo na tebe?

1. Ja ostavio komentar na dvadeset filmova.
2. Jedini dao kakvu takvu vremensku odrednicu (par, deset dana).
Još?

mozda imas virus u kompu pomocu kog ps sve zna sta radis

http://www.imdb.com/title/tt4954522/ solidan film, vredi pogledati.mnogo je bizaran

Dunkirk vrlo dobar, vredi gledati u bioskopu

Dobro priznajem na tebe sam mislio xd

armine prijatelju dragi, možeš li najzad gledati filmove u 720p?

Ne gledam uopste vec 2 meseca crko mi komp haha nego premijera bila vcrs, iscimaj se sala1 usce ili delta vredi samo zbog zimmera doktora, a bogami i nolan dobija ovoga puta za reziju

Scene sa avionima pa jbt, uzivao sam

Super care, a jesi realno iščekivao film sigurno nekih 8.5 na skali od 1 do 10

Skroz drugaciji film nego sto sam ocekivao, a nolan 10/10 i bez gledanja, sad sa ovim ratnim se i zvacnicno popisao po kjubriku i dokazao da je bolji xdddddddd

imate li neki dokumentarac za mene i moju mamu?

Betting on zero dokumentarac. O piramidalnoj semi zvanoj Herbalife.